Profil: CK GRAND AFRIKA

Profil: CK GRAND AFRIKA

Shrnutí: Zájezdy do Afriky s opravdovými odborníky na Afriku a znalci navštívených oblastí. CK GRAND AFRIKA si zakládá na individuálním přístupu ke klientům, důvěře a odborných znalostech.

Kam jezdí: Afrika a přilehlé destinace. Úzkým záběrem destinací dokáže CK GRAND AFRIKA svým klientům nabídnout ty nejintenzivnější a nejzajímavější zážitky, které si lze v Africe představit a díky opravdové znalosti destinací dokáže vyhovět i speciálním přáním.

Jakým stylem jezdí: To nejširší spektrum zájezdů do Afriky, jaké si dokážete představit. Nabídka sahá od komfortních zájezdů přes fotoexpedice, safari, vlakové zájezdy, plavby, trekování, návštěvy kmenů přes golfové zájezdy, luxusní kempování, cesty za vínem a gastronomií, firemní teambuildingy, zájezdy pro rodiny s dětmi nebo pouhé prodloužené víkendy na černém kontinentu až po zájezd na míru podle speciálních přání a požadavků klientů a zážitky jako jsou lety balónem, vrtulníkem, pěší safari, netradiční zážitky, jízda v dunách na čtyřkolkách, expedice na motorkách a dalš …

Co umí nejlépe: Ukázat Afriku z nejrůznějších úhlů pohledu a v celé její nádheře a magičnosti. Zároveň v plném komfortu a nejraději malým skupinkám a individuálním cestovatelům, kteří chtějí zemi poznávat intenzivněji. CK GRAND AFRIKA je specializovanou odbornou cestovní 
kanceláří a zakládá si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Díky tomu, že není masovou 
cestovkou, dokáže nabídnout i zážitky podle konkrétních přání každého klienta.

Počet klientů: Desítky až stovky.

Náš pocit: Jestli chcete Afriku poznávat s někým, kdo jí opravdu rozumí, zvolte tuto cestovní kancelář. Spolupracuje s těmi nejlepšími průvodci a preferuje malé skupinky či úplně individuální programy, díky čemuž půjde vaše poznání opravdu do hloubky. Majitelkou je afrikanistka a zkušená cestovatelka a průvodkyně Mgr. Pavlína Fulnečková, která díky svému charismatu dokáže o Africe nejen nádherně a poutavě přednášet, ale také svým klientům zprostředkovat poznání zajímavých a neotřelých destinací a aktivit, které přinášejí nevšední a neopakovatelné cestovatelské zážitky.

Sídlo: Praha

Web: grandafrika.cz (Více také na www.facebook.com/grandafrika.cz a dovolenavafrice.blogspot.cz.)

Jakou máte zkušenost s CK GRAND AFRIKA vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: