Profil: CK GO2

Profil: CK GO2

Shrnutí: S CK GO2 si užijete kvalitní zážitkovou dovolenou ve vybraných destinacích.

Kam jezdí: Austrálie a Pacifik, Srí lanka a Maledivy, Indonésie/Bali, Mexiko a okolní státy, Vietnam, Kambodža, Japonsko.

Jakým stylem jezdí: Letecky, na místě vlastními autobusy, minibusy, auty. Specializují se na zážitkové (kombinace pobytu a poznání) zájezdy na míru za přijatelnou cenu. Součástí zážitku je i osobně ozkoušené kvalitní ubytování. Jsou totiž přesvědčeni, že ubytování je součástí samotného zážitku.

Co umí nejlépe: Nabízí pouze dovolenou v zemích, které opravdu znají. V  destinacích mají vlastní zázemí, celoročně delegáta/průvodce. Chtějí, aby klient zemi opravdu poznal a zažil.

Specialita: Zájezdy do Austrálie a Pacifiku. Jako jediní jsou licencovaní dopravci v Austráli a oficiální průvodci v aboriginském národním parku v rudém středu Austrálie.

Počet klientů: stovky, nižších tisíce

Náš pocit: Protože nabízené destinace opravdu znají, můžou cestu přizpůsobit přáním a potřebám klienta. Připravované zájezdy jsou originální v rozumném tempu s důrazem na zážitky.

Sídlo: Praha

Web: dovolená Austrálie, dovolená Bali, zájezdy Srí Lanka, Maledivy dovolená, Mexiko dovolená, dovolená Vietnam, Japonsko dovolená,

Jakou máte zkušenost s CK GO2 vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: