Profil: CK FOTO TRIP

Profil: CK FOTO TRIP

Shrnutí: Zajímavé poznávací zájezdy, z nichž si díky skvělým lektorům a zkušeným průvodcům dovezete nejen skvělé zážitky, ale i nádherné fotografie a spoustu nových poznatků o tom, jak na cestách fotit.

Kam jezdí: V nabídce najdete velice pestrý seznam zemí, které nabízí bezpečnou, ale exotickou dovolenou. Vydat se můžete třeba na Srí Lanku, do Maroka, Vietnamu či USA a Indie.

Jakým stylem jezdí: Zájezdy jsou pořádány pro menší skupinku lidí (max 15 lidí), kterou vždy doprovází jeden průvodce a jeden fotografický lektor. Program je obvykle aktivní, ale zároveň odpočinkový a ne příliš uspěchaný.

Co umí nejlépe: V nabídce českých cestovek nenajdete mnoho lepších možností, jak se na cestách naučit fotografovat.

Specialita: Exotiku nehledají jen na jiných kontinentech, ale fotografické kurzy pořádají například i na polském pobřeží.

Počet klientů:

Náš pocit: Zakladatelé Topi Pigula a Vlaďka Svitáková jsou dlouhodobými spolupracovníky redakce. Jejich usměvavý a optimistický přistup k životu se samozřejmě promítá i do jejich zájezdů. Pokud si chcete užít pohody a zároveň se dozvědět spoustu informací o vzdálených destinacích i vašem foťáku, FOTO TRIP můžeme vřele doporučit!

Sídlo: Praha

Web: www.foto-trip.cz

Jakou máte zkušenost s CK Foto trip vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovn

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: