Profil: CK DREAM AFRICA

Profil: CK DREAM AFRICA

Shrnutí: Malá cestovní kancelář, která vám dokáže sehnat osvědčeného a zkušeného průvodce kdekoliv v Africe.

Kam jezdí: Specializují se na africké destinace, které sami ověřili a vyzkoušeli, takže dokážou zajistit skvělý servis a opravdové zážitky.

Jakým stylem jezdí: Jejich cílem je individuální a přátelský přístup ke všem klientům. Každý zájezd dokážou navrhnout přímo pro vás. Uspokojí jednotlivce, ale i dvojici či celou rodinu. kromě standartní katalogové nabídky nabízí i zájezdy šité na míru, od aktivit jako pozorování ptactva, rybolov, vinné cesty, golf, kultura, rodinné safari, horská turistika či svatební cesty. Zákazník si stanoví svůj rozpočet, vybere si komfort zájazdu (od kempování ve stanu až po luxusní apartmán), řekne si kdy a na kolik dní chce vycestovat a jaké druhy zážitků vyhledáva.

Co umí nejlépe: Afriku. Nabízí například Mozambik, Madagaskar, Namíbii, Rwandu, Svazijsko, Ugandu a mnoho dalších destinací.

Specialita: Zájezdy do Afriky na míru přímo podle vašich představ a nejtajnějších přání. Co takhle zajezdit si na kole mezi žirafami v Keni? Toužíte vyzkoušet let balónom na safari? Chcete pozorovat velryby v oceánu, potápať se se žraloky anebo vidiět tučněky přímo na pláži? Všechno dokážou zařídit.

Počet klientů: Desítky až stovky

Náš pocit: Do Afriky se každý neodváží sám, jelikož tu může být cestování o něco složitější. Na druhou stranu zájezd s velkou cestovní kanceláří ztrácí určitě kouzlo. Skvělou volbou je proto cestovka se spoustou osobních zkušeností a kontaktů na místě, která vás dokáže vzít i mimo běžné turistické trasy a ukázat neprobádané krásy tohoto nádherného kontinentu.

Sídlo: Bratislava

Web: http://www.dreamafrica.eu/

Jakou máte zkušenost s CK GO2 vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: