Profil: CK DOVOLENÁ SNŮ

Profil: CK DOVOLENÁ SNŮ

Shrnutí: Již 11 let působí na trhu jako specialista na exotiku a luxusní dovolené. Kladou důraz na osobní přístup, zohledňují individualitu každého klienta a jeho přání. Vaši dovolenou s vámi vymyslí a vše připraví na míru – od letenek přes ubytování a itinerář či průvodce, a to třeba i jen na část vaší cesty. Destinace sami procestovali, a tak rádi poradí s výběrem té pravé dovolené snů.

Kam jezdí: Mezi nejoblíbenější destinace patří Seychely, Mauricius, Réunion, Maledivy, Srí Lanka, Malajsie, Vietnam, Francouzská Polynésie a Zanzibar.

Jakým stylem jezdí: Individuální zájezdy, nikdy nejste součástí cizí skupiny. Letecká doprava a pak v závislosti na destinaci sdílené minibusy, privátní auta, případně lodní doprava. Nechte specialisty z Dovolená snů postarat se o vaši dovolenou. Hoďte starosti se zařizováním za hlavu.

Co umí nejlépe: Připravují jak relaxační dovolené u moře tak i poznávací zájezdy. Nabízí pouze prověřené ubytování s kvalitním servisem.

Počet klientů: stovky

Náš pocit: Hlavní předností je individuální přístup ke každému klientovi, díky kterému dokáží připravit zájezd přizpůsobený přesně podle vašich představ. Specialisté z CK Dovolená snů nabízené destinace sami opakovaně procestovali a díky spolupráci s místními partnery sestavují portfolio kvalitního ubytování a služeb pro jednotlivé země.

Sídlo: Praha a Brno

Web: www.dovolenasnu.cz

Jakou máte zkušenost s CK Dovolená snů vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: