PARTNEŘI festivalu Expediční kamera

PARTNEŘI festivalu Expediční kamera

DĚKUJEME PARTNERŮM EXPEDIČNÍ KAMERY 2018:

Ortlieb

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Hannah

Hannah je česká značka s tradicí od roku 1991. Do jejího portfolia patří zejména outdoorové a lyžařské oblečenívybavení pro campingbatohyboty a další doplňky. U Hannah si vybere každý, kdo požaduje technické střihykvalitní materiály, ale nechce ustoupit od svých nároků na styl. Produkty Hannah naleznete v síti obchodů Hannah, Rock Point a u dobrých prodejců outdoorového a sportovního vybavení. Další informace naleznete na webových stránkách www.hannah.cz.

Cestovní kancelář LIVINGSTONE působí na českém trhu úspěšně již od roku 1995. Hlavní činností je příprava zájezdů do exotických zemí, organizujeme zajímavé akce na všechny kontinenty světa vyjma Evropy. Výsledkem našich četných cest do Asie a Afriky jsou unikátní výstavy Tajemná Indonésie – Svět, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje, Tamtamy času, Šangri-la – Hledání ztraceného ráje, Afrika – Legendy i mystéria, které také pořádáme.

Oficiální české zastoupení švýcarské centrály cestovního ruchu Switzerland Tourism v České republice. Switzerland Tourism je centrála cestovního ruchu pro Švýcarsko, ideální zemi pro cestování, dovolenou a kongresy. Nabízí na jednou místě tipy na ubytování, služby, aktuální dění a další tipy pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

Gumotex outdoorGUMOTEX, akciová společnost, se stala za více než 60 let svého působení na mezinárodním trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami synonymem kvality a spolehlivého partnera. Svou stabilní pozici renomovaného výrobce potvrzuje i díky moderním technologiím výroby a neustálému zdokonalování v oblasti vývoje. Je specialista na vývoj a výrobu nafukovacích člunů a lodí, které se osvědčili stejně tak pro volný čas, jako i pro profesionální sport a specializované záchranné složky.

Vlajkovou lodí mezi produkty je multifunkční šátek ve tvaru tunelu – Original BUFF®, originální a praktický doplněk k oblečení, který vás ochrání v  nepříznivých podmínkách silných mrazů, větru, žhnoucího slunce… BUFF nabízí funkční výrobky vysoké kvality. Nejde ale jen o to, aby produkty byly praktické, podílí se také na určování trendů, proto všechny jejich produkty nabízí jedinečný design. Všechny šátky jsou vyrobené pro obojí – pro intenzivní sport, horské túry, dobrodružné cesty, ale i pro každodenní nošení do školy a práce.

Svěřte se rukou odborníků – Hukot.cz poskytuje web hosting, FTP hosting i virtuální servery, již 13 let na českém trhu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: