Německo láká mladé lidi na propracovanou interaktivní síť s tipy. Navíc přibude blogerské video!

Německo láká mladé lidi na propracovanou interaktivní síť s tipy. Navíc přibude blogerské video!

Německo se v poslední době snaží zaměřit zejména na mladé cestovatele a umožnit jim vzájemnou výměnu informací v rámci sociálních medií, což se povedlo nedávným vytvořením nové microsite, kterou najdete na www.germany.travel/youth. Od března 2013 tuto síť navštívilo již 100.000 návštěvníků.

Webová stránka Německé turistické centrály je součástí kampaně na sociálních médiích „Youth HotSpots – Share the Moment“ věnované tematickému roku „Mladí cestují do Německa – HotSpots, Brandnew, lifestyle.“ Na webové stránce se mohou zájemci informovat o Německu ještě před svou cestou a na interaktivní mapě si mohou také vyhledat zajímavé atraktivity např. doporučované bary, obchody nebo muzea. Navíc má každý z uživatelů možnost přidat do interaktivní mapy svá vlastní doporučení a naplnit tak tuto webovou stránku osobními tipy pro mladé cestovatele.

Video blogera

Od 6. června do 3. července 2013 je na cestách po všech 16 spolkových zemích Německa americký bloger, Jeremy Fischer, v doprovodu své kamery, který při svém putování Německem sbírá materiál pro krátký image film o turistické zemi Německo pro mladé cestovatele. Vznikající film dokládá zvyšující se význam videí v rámci komunikace na internetu.

Co viděl?

Toto jednominutové video by mělo představit známá i méně známá místa v turistické zemi Německo. Proto Jeremy Fischer navštívil např. hudební festival „Rock am Ring“ v Norimberku, dále také Porsche muzeum ve Stuttgartu a tzv. Medienhafen Düsseldorf v Severním Porýní-Vestfálsku. Seznámil se ovšem i s klasickými perlami z oblasti kultury a přírody – viděl jezero Königssee v Bavorsku, Wartburg v Durynsku, zámek Sanssouci v Braniborsku a pláž Warnemünde v Meklenbursku-Předním Pomořansku.

Další informace o tom, co zajímavého v Německu podniknout, vám rádi podají v této skupině na Facebooku: facebook.com/NemeckoTuristickaZeme.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: