Několik tipů na cestovatelské vychytávky od firmy Sensor

Několik tipů na cestovatelské vychytávky od firmy Sensor

PR článek: Sensor se dlouhodobě specializuje na produkty pro sportovce, dobrodruhy i cestovatele. Tentokrát vám přinášíme pár tipů na věci, která jistě využijete na cestách.

Jen tak pro začátek: Víte, kde se rodí výrobky Sensor? Přímo v Česku pod Svatým Hostýnem. „Mohli jsme je nechat šít v Číně, mohli jsme je přepravovat přes půl planety lodí pod liberijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale my si to prostě rádi děláme složitější. Sensor vyrábíme v Bystřici pod Hostýnem, protože máme pocit, že žít a pracovat v České republice dává smysl,“ najdete na stránkách firmy Sensor.

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

1. Multifunkční šátek z Merino vlny

Multifunkční šátekznačky Sensor vyrobený z vysoce kvalitní vlny Merino Wool, která hřeje ikdyž je vlhká. Šátek lze složit jako čepici, klasický šátek na krk, potítko na ruku a podobně. Šátek je ideální pod přilbu na kolo, lyže, nebo jako účinná ochrana před sluncem při vaších vysokohorských túrách.

Praktická a pohodlná mikina Merino Wool Upper vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálu. Vnější část barevně odlišná od té vnitřní, je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu. Merino vlna příjemně zahřeje, reguluje teplotu vašeho těla a také zabraňuje nepříjemného zápachu. Vnitřní Nano Soft polypropylen, dodává mikině potřebnou odolnost a pevnost. Mikina Merino je ideální do chladnějších podmínek, kdy se můžete plně spolehnout na vlastnosti Merino vlny.

Dalším tipem je pánské tričko Merino Performance Tee, které je vyrobeno z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Tričko má volnější civilnější střih a potisk Kompas na prsou. Tričko Merino je velmi příjemné na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost, hřeje, i když je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Tričko Merino má vynikající termoregulační vlastnosti.


3. Merino pánské trenýrky

Vlněné pánské trenky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Funkční trenky z merina jsou velmi příjemné na těle, a díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbují a odvádí vlhkost, hřejí, i když jsou vlhké. Funkční prádlo Merino je odolné proti zápachu i při delším nošení. Merino má vynikající termoregulační vlastnosti.

#NEZASMRDIS #NEVERSTINKAGAIN from Sensor Activewear on Vimeo.

4. Ponožky na treky

Sensor také nabízí hned několik kvalitních ponožek vhodných na cesty do hor a outdoorovými aktivitami. Funkční ponožky Sensor Treking Evolution sendvičové konstrukce jsou určené pro aktivní pohyb v přírodě. Funkční ponožky Sensor jsou dokonalé odvětrané a napomáhají tak odvodu potu. Pata a špička funkčních ponožek je vyztužená. Dále doporučujeme odzkoušet ponožky Sensor Hiking Merino nebo Sensor Expedition Merino.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: