Nejlepší chytré hodinky od Honor jsou teď za nejnižší cenu

Nejlepší chytré hodinky od Honor jsou teď za nejnižší cenu

Chytré hodinky Honor patří mezi ty nejzajímavější kousky na trhu, co se poměru cena/výkon týká. Pokud i vy jste po nich pokukovali, máte nyní ideální příležitost k výhodné koupi. Nejnovější modely Honor Watch jsou totiž tento týden výrazně zlevněné a jejich cena je až o dva tisíce nižší.

Chytré hodinky Honor Watch GS Pro nabídnou prakticky všechny důležité funkce a přitom aktuálně stojí jen 4 490 Kč (dříve 6 490 korun). Jsou ideální pro aktivní uživatele, a to i díky odolné konstrukci, která splňuje 14 testů vojenského standardu a hodinky tak odolají extrémním podmínkám. Nechybí jim ale ani všechny důležité senzory, kdy kromě nepřetržitého snímání srdečního tepu umí také monitorovat spánku nebo měřit hladinu kyslíku v krvi. Nejlepší vlastností u Watch GS Pro je ale výdrž – hodinky zvládnou na jedno nabití až 25 dní provozu. Disponují také barometrem, GLONASS a vysoce přesnou GPS se speciální funkcí Route Back. Jsou vybaveny reproduktorem i mikrofonem, takže skrze ně můžete telefonovat.

Honor Watch GS Pro

Druhým zástupcem jsou pak Honor Watch ES, které bychom spíše než za hodinky mohli považovat za chytrý náramek na steroidech. Designem totiž skutečně vypadá jako fitness tracker, ale disponuje 1,64“ AMOLED displejem a nabízí velmi slušnou výbavu. Nechybí mu tak schopnost měřit 95 různých pohybových aktivit, automatická detekce cvičení, nepřetržité snímání tepu, monitoring spánku či stresu, 10denní výdrž a dokonce ani funkce pro sledování hladiny kyslíku v krvi, což je u takto levných smartwatch většinou rarita. Honor Watch ES momentálně vychází jen na 1 790 Kč (dříve 2 490 korun).

Chytré hodinky Honor Watch můžete koupit přímo zde

Honor Watch ES

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: