Naše weby dostanou nový kabát. Už za několik týdnů představí HedvabnaStezka.cz nový design!

Naše weby dostanou nový kabát. Už za několik týdnů představí HedvabnaStezka.cz nový design!

S koncem roku většinou přichází na řadu bilancování, hodnocení a plánování. Přemýšlí se o tom, co se letos povedlo, co se naopak povedlo o trošku méně a co by chtělo pro příští rok zcela předělat. I my v redakci takhle každý rok bilancujeme a plánujeme, letos jsme se dokonce rozhodli zamyslet ještě mnohem dříve a rozhodli jsme se pro vás naplánovat na příští rok obrovskou novinku.

Víme, že náš web HedvabnaStezka.cz je z hlediska obsahu dost vyladěný, že tu každý měsíc přibývají desítky nových zajímavých reportáží, rozhovorů, fotek, průvodců a pozvánek na skvělé akce. Však taky proto se na něj tak rádi vracíte a je vás rok od roku více. Na druhou stranu už si dlouho lámeme hlavu s tím, že designem a vzhledem web rozhodně nesplňuje nejmodernější trendy. Minimálně dva roky už po nocích vymýšlíme, jak se pustit do přestavby, úprav a nového designu tak, aby veškerá funkčnost a obsah zůstaly zachovány.

Až letos se ale na obzoru objevili ti správní lidé, kteří se obrovského rozsahu nebáli a rozhodli se věnovat pár měsíců svého času právě práci na zlepšení a převodu celého webu HedvabnaStezka.cz, ať už z programátorského, uživatelského nebo grafického hlediska.

Mám už v mailové schránce pěkných pár týdnů nový návrh grafiky a přiznám se, že se s ním po nocích kochám a nejraději bych ho už poslala do světa. Ale všechno má svůj čas a ještě nás čeká velký kus práce. Abyste se ale i vy mohli těšit, mám tu aspoň pár bodů o tom, v čem bude nová HedvabnaStezka.cz mnohem lepší.

  • S designem jsme si pohráli! Bude to krásné, čisté a vzdušné.
  • Zamysleli jsme se nad navigací na webu. Věřte, že v nové verzi najdete všechno mnohem rychleji.
  • K cestování patří mapy, konečně jsme je i my vyladili k dokonalosti.
  • Nejen díky mapám bude online průvodce opravdu přehledný.
  • Oblíbeným obsahem jsou diskuse. V nové verzi budou vypadat minimálně 10x lépe.
  • Fotky budou konečně v pořádných, velkých galeriích, kde se budete moci kochat.
  • Kalendář akcí bude uživatelsky mnohem příjemnější.
  • Předělávat nebudeme jen HedvabnaStezka.cz, ale i další naše weby (Padler.cz, Světoutdooru.cz nebo TuleniPasy.cz.

Tímto bych vám chtěla poděkovat za to, že nás čtete, že se sem pravidelně vracíte hledat tipy na cesty, ptát se v diskusích, prohlížet fotky a inspirovat se v rozhovorech. Děkujeme, že jste s námi už tolik let a stále vás přibývá!

Snad vám nový vzhled a funkčnost webu udělají radost a inspirují vás k dalšímu velkému poznávání světa, což je koneckonců naše největší radost a hnací motor pro další rozvoj a tvoření!

Těšit se na nový web HedvabnaStezka.cz můžete už v první čtvrtině příštího roku! (Přesný termín si netroufneme avizovat, ale budeme fakt makat, aby to bylo co nejdříve! Slibuju! 🙂

Moc vám děkuji za přízeň, chuť číst a vracet se!

Vaše šéfredaktorka

Kateřina Petríková

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: