NADIVOKO do Mrákotína – druhý ročník cestovatelského festivalu

NADIVOKO do Mrákotína – druhý ročník cestovatelského festivalu

Po úspěšném prvním ročníku cestovatelského festivalu NADIVOKO je tu druhý ročník! Na co se v Mrákotíně můžete těšit?

Jaký je příběh festivalu NADIVOKO?

Všichni jsme stejní! Nebojíme se zmoknout pod stanem, na vodě, na skále i v Maroku, zmrznout na zimním přechodu hor, ale umíme si vychutnat ranní kafe s pohledem na kyrgyzské hory a nikam nespěchat.. Narození od Sibiře po Třebíč, baví nás cestování a poznávání dalších lidí, kteří neváhají objevovat nepoznané, vrhají se do neznámého a objevují v sobě i ostatních ty lepší stránky. Hledáme zábavu, poznání, ale také inspirací, pochopení, lidské hodnoty a věříme že cestování rozšiřuje obzory více než cokoliv jiného. Protože měl první ročník vynikající atmosféru, věříme, že i letos nám pomůžete strávit fajn tři dny v přírodě s lidmi, kteří sdílejí podobné.

Na prvním ročníku jsme na přednáškách procestovali takřka celý svět na vyrobených lodích, auty, na kole, stopem, v tuktuku i s lezeckou výbavou. Příběhy o dlouhých cestách, překonávání sebe sama. Nechyběla konfrontační témata z válečných oblastí nebo vyloženě zábavné přednášky. Gruzie, Aljaška, Čína, Thajsko, Albánie, Namibie, Mongolsko, Grónsko, Nepál a mnoho dalších míst. Z workshopů jsme ochutnali jógu, první pomoc, etnokuchyni, jak na levné letenky, outdoorovou kameru apod. Nechyběly večerní ohně, koncerty, bar na vodě, lodě, etnokuchyně a pohodový odpočiněk na louce. Počasí bylo parádní, tudíž zavládla velmi optimistická nálada na zemi i na vodě.

I letos ožije festivalem stejná louka s rybníkem na Vysočině, kde se sejdou cestovatelé z celé země, aby se potkali, seznámili, inspirovali a užili si suprový víkend na vlnách cestování, hudby, zábavy i poučení.

Těšit se můžete na skvělé cestovatelské přednášky, koncerty, užitečné worskshopy, outdoorové aktivity, výměnnou burzu map a průvodců, ethno kuchyni, expediční čajovnu, chill-out zonu a mnohem více!

Více informací najdete na webových stránkách festivalu a řadu aktualit také na Facebooku Festivalu NADIVOKO.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: