Nabídka práce snů: hledáme bloggera

NABÍDKA PRÁCE SNŮ: Pelikan.cz hledá blogera, který bude rok cestovat po celém světě úplně zadarmo.

Náplň práce:

Hlavní náplní vybraného uchazeče bude si maximálně užívat své návštěvy v těch nejzajímavějších koutech světa. Po dobu jednoho roku bude muset navštívit světoznámá místa, významné památky, vyhlášené bary. Prostě dělat vše, co jej bude bavit! Samozřejmě bude zapotřebí všechno řádně zdokumentovat. Dokážeš to?!

Požadujeme:

-ochotu cestovat po celém světě

-touhu po dobrodružství

-nebát se zkoušet nové věci

-nápady na nové reportáže

-fotit a natáčet videa na naši facebook stránku

-sem tam napsat zajímavý článek

Nabízíme:

-možnost procestovat celý svět úplně ZADARMO

-letenky, ubytování a náklady hradí Pelikan.cz

-flexibilní pracovní dobu

-maximální dobrodružství

Více informací je zde http://www.facebook.com/pages/Pelikancz/22504562221?sk=app_114380145333727

Zkušenosti čtenářů

Štěpán Pastula

To by mohla být dobrá práce pro Vostudu 🙂 (vostudas.blogspot.com)
Přeji hezký den a prosím o případné zaslání bližších informací a podmínek.

S pozdravem

erik

mam zajem o tuto praci co o mne potrbujete vedet diky s ozdravem Brokes Erik

Bashka

a nejde len o marketing? lebo inak by tu bol kontakt na koho sa obratit (mail, telefon) a nielen odkaz na facebook……hm?

Jirka

Procestovat celý svět tak to mám jen zájem http://cestovani-casem.blogspot.cz/