Marek Libotovský

Marek Libotovský

Marek Libotovský

Jméno a příjmení:

Marek Libotovský, přezdívka – břitva


Na kolik se cítím:

Jak kdy, někdy se cítím jako dítě, jindy zase jako ostřílený veterán


Oblíbené země:

Mexiko, Nový Zéland, Irsko, Island


Na kterých místech se mi hodně líbilo:

Tunis, Španělsko, Chorvatsko, Uhřínovice (druhá chatka zleva, jeden z nezapomenutelných sexuálních zážitků).

Cesta, které si nejvíce vážím:

Jedna z mých nejnáročnějších cest byla ta z mateřského lůna


Nejdelší cesta:

Dosáhnutí titulu na vysoké škole, cesta na úřad s daňovým přiznáním


Proč cestuji a co mi to dalo a vzalo:

Cestuji z důvodu získání nových zkušeností, poznání a pochopení odlišných kultur, navázání přátelských vztahů a uvědomění si podstaty pořekadla:“Všude dobře, doma nejlíp“. Cestování mi dalo nový rozhled a náhled na věci o kterých jsem dříve smýšlel jinak. Vzalo mi iluze o jednoduchosti výprav za hranice České republiky.

Oblíbený cestovatel, dobrodruh či objevitel:

Hernán Cortés – inspiruje mě, protože ne každému dobrodruhovi se podařilo být považován za syna boha (což mělo nesporně své výhody).


Cestovatelské Curriculum Vitae:

Prvotní cestovní zážitky byly spojeny nesporně s rodinnou dovolenou, kdy jsem díky rodičům procestoval téměř celou západní Evropu až po hranici Maroka.


Navštívené země:

Maroko, Chorvatsko, Španělsko, Francie, Itálie, Tunis, Rumunsko, Polsko, Německo, Řecko, Slovensko, Slovinsko.


Cestovatelské sny a plány:

Cesta do Mexika, Islandu, Nového Zélandu, Vietnamu, Japonska a Papua-Nová Guinea.


Zvláštní záliby během cestování:

Fotografování, poznávání historie, vědecký výzkum, objevování a jakékoliv nimrání v čemkoliv.


Oblíbená historka z cest:

Při výletu na Gibraltar jsem měl možnost seznámit se s tamním druhem opic rodu Macaa, legenda praví, že dokud budou žít v křovinách gibraltarské skály makakové, zůstane korunní kolonie Gibraltar britskou državou, kterou už je tři sta let. Opičky byly velmi příjemné a musím říci, že za kousek sladkosti by udělaly cokoliv (pod tímto výrazem si můžete opravdu představit klidně i opičí gangbang). Po tom, co jsem jednomu z milých primátů splnil jeho vytoužené přání, které mu koukalo nejen z očí ale i ze stavu, ve kterém se nacházel jeho pohlavní orgán, a obdaroval ho sladkou odměnou, na kterou se nedočkavě vztahovaly jeho ruce, byl jsem vystaven šoku z výskoku tohoto stvoření, které se mi usadilo za krk a nemohl jsem ho žádným způsobem z tohoto místa dostat. Nepomohly anivýhružky, prosby či jiné náznaky směřované do krajin bolesti. Po vzájemné dohodě jsem byl nucen odevzdat veškerou zásobu sladkostí a teprve pak se Karel, za tu dobu co mi sídlil za krkem jsme si potýkali, uráčil se svým „lupem“ vzdálit. Z toho chci vyvodit poučení, že ne každá opice za krkem je příjemná.

Významné expedice a projekty:

S výjimkou této, zatím žádné uskutečněné nebyly.


Osobní poznámka:

Za podporu expedičního fondu a jejich partnerů jsem velmi vděčný.

Zkušenosti čtenářů

kAČENČIČKA DOUBLE

Vážený příteli, již jednou jsem Vám sdělil, že mi připadáte jako návštěvník z jiné planety. Překvapilo mě, že nemáte zájem navštívit jiné planety, aby jste konečně pochopil smysl Vašeho pozemského bytí. Myslel jsem si, že Vaše nejhorší cesta nebyla z matčina lůna, ale výstup na Makcu Pichcu (neboť je hodně vysoko) či objevitelská a nezapomenutelná výprava po jezeru „Titi a kaká“ (neboť jest zde vody hodně i hluboké). Mimochodem – Vaše matka přes příkoří. které Vám Vaším zrozením způsobila něco dokázala, Vy, Vážený příteli dosud nic. Již se těším, až na své stránce zvěřejníte něco, co by člověka obohatilo, či mu sdělilo informaci s určitou hodnotou. Nezlobte se, žádné finanční prostředky na podporu Vašeho expedičního záměru Vám nezasílám, neboť jsem přesvedčen, že vy máte dostatečnou finační podporu všech Vašich jmenovaných přátel pro plánované výzkumy typu „opiček rodu Macaa“ (Vámi popisovaný objev v Uhřínovicích – chatka druhá zleva – je jistě jev velice ojedinělý či dokonce unikátní, hodný dalšího sledování s příslušným materiálním zajištěním, nejlépe většího rozsahu). Jsem ochoten přispět na Vaši případnou kosmickou misi pro objevení mimozemských civilizací, zabývajících se studiem obdobných, velmi „smysluplných“ věcí, ale spíše bych Vám přál, aby jste se držel rodné hroudy “ bo by jste mohl z té velké výšky tvrději dopadnou na citlivá tělesná místa“ Pac a pusu „břitvičko“.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: