LowCost Race: Zúčastněte se nízkonákladového závodu po Evropě

LowCost Race: Zúčastněte se nízkonákladového závodu po Evropě

„Prožij nejvíc za co nejmíň“. Tak zní motto pilotního ročníku závodu 2-3 členných týmů, který začíná v pondělí 11. 8. Bude se jednat o výlet daleko za hranice (nejen) komfortní zóny. Úkol nezní až tak složitě: do týdne nasbírat co nejvíce bodů projížděním checkpointů (je jich 25 a budou zveřejněny 3 dny před akcí). Zároveň ale body ztrácíte utrácením peněz. Maximálně smíte utratit 2000Kč za osobu. Malá vychytávka: peníze vydělané během cesty se do oněch 2000Kč nezapočítávají!

Takže je na vás, jestli pojedete stopem nebo usmlouváte nejlevnější jízdenky na čerém trhu. A je na vás, jestli si jídlo odpracujete u nějaké dobré duše, nebo se „rozšoupnete“ nákupem rohlíků a pár jablky. Budete si moct vybrat checkpointy, které navštívíte podle jejich bodové hodnoty (ta závisí na obtížnosti jejich dosažení a vzdálenosti od Prahy). Už teď je jasné, že jeden checkpoint bude v ČR, aspoň jeden bude na vrcholu hory přes 2500m nad mořem a minimálně jeden bude v centru velkoměsta.

Máte pár dní k dobru na přihlášení, termín je prodloužen do pátku 8.8. Pojďte do toho! Podrobná pravidla a registraci najdete na oficiálních stránkách závodu www.lowcostrace.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: