Lowcost Race: nezapomenutelných 10 závodních dnů po celé Evropě

Lowcost Race: nezapomenutelných 10 závodních dnů po celé Evropě

Chcete zažít něco nového? Vytrhnout se z každodenního stereotypu, prostě udělat něco „šíleného“, na co celý život nezapomenete? Přihlaste se na letošní LOWCOST RACE! Cílem tohoto závodu je společně se svým parťákem posbírat co nejvíce z 25 checkpointů po celé Evropě a utratit při tom co nejméně peněz!

Na tento závod se mohou hlásit dvojice účastníků až do 30. června zasláním krátkého videa. Do poloviny července navíc mohou na Facebooku sbírat „lajky“, díky kterým se mohou probojovat i do kategorie „Racemen“, která bude sledovaná online na sociálních sítích. Z 15 týmů s největším počtem „lajků“ vybere porota 10, které budou do této kategorie zařazeny.

Cílem závodu je projet co nejvíce z 25 checkpointů, které budou rozmístěny různě po Evropě. Mají různou bodovou hodnotu podle toho, jak je obtížné se k nim dostat a jak jsou daleko od Prahy. S sebou si každý účastník může vzít 2500 korun, ze kterých se ale bude snažit utratit co nejméně. Také si na cestě může přivydělat a tyto peníze může utratit bez započítání do utracené částky.

Během závodu organizátoři spoléhají na to, že účastníci ctí pravidla fair play a nebudou se předem domlouvat se svými známými, že je svezou nebo u nich přespí. Mohou ale využít spolujízdy nebo couchsurfingu. Během závodu si také budou účastníci psát deník o všech slastech a strastech cesty.

Přečtěte si článek o tom, jak využít couchsurfing!

Vyhlášení závodu bude 16. srpna v Praze, takže by bylo fajn, kdyby se všechny týmy do té doby vrátily 🙂 Pokud chcete zažít něco nového, obětujte 10 dní svého života a běžte do toho! Přihlášit se můžete na lowcostrace.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: