Kolekce Thule Paramount uvádí na trh novinky

Kolekce Thule Paramount uvádí na trh novinky

Populární kolekce Thule Paramount byla vylepšena o nové funkce a styly, díky nimž je pohyb po městě jednodušší než kdy jindy. Kolekce nyní obsahuje širší řadu tašek, včetně batohů, crossbody brašen, tašky přes rameno a nové inovativní hybridní brašny na kolo.

Na konci srpna 2023 vyjde firma Thule na trh s novinkou, která vám ulehčí jak pracovní pohyb po městě, tak i aktivní volný čas. Na co se můžeme těšit? Pojďme si představit absolutní novinky této švédské firmy.

Batohy

Batohy Thule Paramount mají různé velikosti a využití, jedno je ale jisté, vždy budete mít o svých věcech přehled. Ve všech typech batohů je nepřeberné množství skrytých kapes, oddíl pro notebook a jeho příslušenství, ale také rychle přístupné kapsy, třeba na MHD kartu. Batohy jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, takže se o své cennosti během cesty nemusíte bát. Zadní strana batohu je síťovaná, navržená pro proudění vzduchu a prodyšnost. V zadní části je také prostor pro cestovní pas, takže batoh může být vašim společníkem i při cestách.

Můžete se těšit i na hybridní batohy, které mají možnost přeměny na cyklistickou brašnu, jež si můžete připnout na kolo. Navíc jsou doplněné o spoustu užitečných vychytávek, jako například poutka pro připevnění světla na kolo.

Brašny přes rameno

Brašny Thule Paramount jsou elegantní, vhodné jak pro pracovní život, tak i pro volný čas. Obsahují několik kapes navržené tak, aby každá vaše věc měla své místo. Je zde jak místo na tablet, tak i jeho příslušenství, obsahuje několik skrytých kapes a ochrané prvky proti krádeži.

Především udržitelně

Společnost Thule se zavázala k udržitelnosti, každý jejich kousek kolekce Thule Paramount, ale i mnohé další produkty ze sortimentu Packs, Bags & Luggage jsou vyrobeny z materiálů s certifikací bluesign, které zaručují výrobu produktů s minimálním dopadem na životní prostředí.

Švédská značka Thule nabízí širokou nabídku zavazadel. V jejich portfoliu najdeme odolná sportovní zavazadla, zavazadla k odbavení, příruční zavazadla, cestovní tašky ale také městské či turistické batohy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: