Ahoj Verco, dekuji za e-mail. Nevim do jake miry by nase cesty mohly byt spolecne. Odkud jsi? Bylo by mozne se sejit? My jsme z Prahy. Radek.
Ahoj Radku. Zrovna tak na srpen a září plánuju Ekvádor a Peru (s tím, že červenec a event. část srpna v Kolumbii..). Ještě nemám žádný konkrétní plán, ale moje cesta je napůl pracovní, napůl Expediční.. :) Ráda bych navštívila několik Fairtrade družstev na nakoukla krapet pod pokličku... Myslíš, že bychom mohli naše cesty vzájemně proplést? Verča.
Ahoj,plánuji cestu k domorodcům do pralesů Matto Grosa.Přidá se někdo?Budu vděčný za každou informaci,hlavně zda,jak a kde je možné nakontaktovat a najmout spolehlivého průvodce dík
Ahoj Honzo, nějak v říjnu se pravděpodobně chystám taky do Bolívie, Peru atd.(poletím tam asi z Chile, kde chci červenec, srpen, září dělat lyž.instruktora..) .. tak kdybys tam měl být náhodou touhle dobou tak se ozvi;)
Mám konkrétní plán, který se může dolaďovat. Přílet na Svatého Martina a pobyt, jednodenní výlety na Svatého Bartoloměje a Anguillu, pak přelet na Britské Panenské ostrovy s pobytem, pokud Amíci zruší víza, tak jednodenní výlet na Americké Panenské ostrovy. Pak přesun na Sabu a Svatého Eustacha s pobyty, potom přesun na Svatý Kryštof a Nevis s pobytem a na závěr už jen Antigua a Barbuda a návštěva sopečného Montserratu (nejlépe s pobytem), odlet ze Svatého Martina.
Kalkulace vychází 25 000 letenka (se vším všudy) a pak by mělo stačit 100 dolarů na den, tj. 3000 dolarů. Takže kalkulace je někde kolem 60 - 70 tisíc. Rozloženo však do roku, v září nákup letenky a pak střádání dolárku k dolárku. Termín 1. 6. 2009 až 30. 6. 2009 (+-)
Zatím na 100% jsme dva kluci a 1 holka, v jednání je ještě jedna žena a jeden chlap.
ráda bych vyrazila, máš nějakej konkrétní plán a předběžnou kalkulaci??
ahoj, diky za tip, uz jsem si to precetl (resp. i cist budu) - mozna ti poslu par dotazu :)
Ahoj. Zrovna jsme v Peru tak si muzes na mych strankach precist napr. kolik zhruba stoji autobusy a kde jsme byli ubytovany. V Cuzcu moc doporucuju Hostal QUIPU. To si tam taky muzes precist. Ted jsme v Arequipe v La posada de Virrey, ul Puente Grau, taky za 15 solu/os, ale v pokoji bez koupelny. Ale je to tu taky fajn.
(eva-lupen.dobrodruh.net)
ahoj Markéto! tak to nezní vůbec špatně... jen kdy jedeš? červen červenec? ještě mám jednu kámošku, která pořád mluví o Kubě, tak by možná jela, aspoň bys nebyla samotná. S tím kolem je to určitě dobrej nápad ale taky tam určitě budou levný půjčovny s motorkama, no uvidí se, kdyžtak napiš na [email protected] měj se!
Ahoj vsichni.Je to zajimavy napad,tento "vylet" do karibiku.Rozhodne bych to zase tak nezlehcoval.Bude zapotrebi ockovani,tusim nejake vizum a pod.Kazdopadne se mi tento napad libi.Koncem brezna,spis zacatkem dubna bych se eventuelne pripojil i ja.Preji hezky zbytek dne :-)
Par informací mam už na webu:
http://www.matysek.estranky.cz/stranka/expedice-bonete-6759m-a-pissis-6882m
Renné to nemá smysl jezdit tam na 2 týdny, protože jen cesta pod kopec zabere cca5 dní.Než uděláš dobrou aklimatizaci tak 8dní, pak teprve hodlám podniknout přechod.