Spolucestování Amerika

Peru, Ekvádor – léto 2008

Radek

Ahoj,
na srpen a záři tohoto roku plánujeme Peru a Ekvádor. Nechce se někdo přidat? Záměrně zde neuvádím náš plán. Toto bych nechal na budoucí dsikuzi. Máme předchozí zkušenost s těmito zeměmi. Radek.

Zkušenosti čtenářů

Nikola

Ahoj Radku, já se tam asi chystám v říjnu..tak kdyby jste to posunuli, tak dej vědět;)

Radek
Nikola:

Ahoj Nikolo,
v Peru budem v srpnu, v Ekvadoru v zari. To je asi blby, ze? R.

Petra
Radek:

Ahojte, máte ještě volné místo ve výpravě? Ráda bych se přidala:-)Termíny mi vyhovují, napište, prosím, jak to vidíte (jestli ještě někoho sháníte), jestli už máte letenky a tak…díky moc za info, když tak rovnou na mail:-) pe**********@at***.cz

Radek
Nikola:

Ahoj Nikolo,tva cesta v rijnu stale plati??Nevim co z volnym casek,tak bych se jeste jednou podival do Ecuadoru.Dej vedet,jak na tom jsi a kolik vas pripadne jede.Diky Radek

chytryjelen

Ahoj od jelena, v lete se chci vydat z usa na jih a koncit v peru, napis muzeme se domluvit. Ch*********@at***.cz pokud se chce nekdo pridat na celou cestu tak zatim neni problem. Zamereni, foto,priroda,pohoda.

Jitka

Ahoj, jak to planujete, kterou dobu by jste chteli byt v Peru?

Jana

Ahoj, zvalžovala jsem v období červenec-září cestu do Peru a Bolívii, ale kamarádka mi na poslední chvíli odřekla. Jako sama holka vyrážet nikam nechci,ale doma zůstávat se mi také nezamlouvá….bylo by u vás ještě místo? dohodnout se dá čas i trasa vždycky.

Jana
leos

Nazdar!
Vy všichni, co pojedete do Jižní Ameriky, zvažte, jestli byste měli zájem vaše cesty cele či částečně podniknout terénním autem! A kolik byste případně byli schopni do toho investovat (úspora času a sil je, myslím, zváženíhodná)! Obstaral bych spolehlivé terénní auto. Kontakty mám v Peru, odkud bych startoval. Auto bych zainvestoval sám, ale aby se mi něco postupně začalo vracet by bylo na Vás!
Výhody, či i případné nevýhody si zkuste představit sami.
Ideově zatím směřuju do Patagonie a pak dál, ale dá se to vzít i jinudy . . .!

A tohle berte jako předběžnou investigaci potenciálního zájmu!
Zájemci, prosím, mailujte na le****@em***.cz

Ciao!

Jitka

Ahoj Radku, hledate jeste nekoho do party? Rada bych se k vam na nejakou chvili v Peru pripojila pokud to bude mozne.

Radek
Jitka:

Ahoj Jitko,
na Peru jiz mame plno. Jedine Ekvador. Co rikas?

Radek

Patricie
Radek:

Ahoj Radku, ja bych celkem jela do ekvadoru….Pokud neni pozde, prosim napis mi nejlepe telefon a ja zavolam,

Dekuji.

Radek
Patricie:

Ahoj Patricie,
724 331 335. Budu rad, kdyz zavolas.

Radek

oci

Zdravím,chci Vám dát malou radu.V žádném případě necestujte autobusovou společností F L O R E S.Je to nejhorší společnost.Vprůvodci bylo info že to je spoleh na tuto společnost.To že u této společnosti jsou na denním pořádku krádeže ,přepadení atd..Kolegům nezůstalo nic ,foťák zrcadlovka a veškerý peníze pryč.Okamžitě jsme volačka na policajty ale ty oničem a kamoš volal na ambasádu a tam mu borec řekl že buďte rádi že žijete.Fakt dobrá společnost je SAJUZ -nebo tak nějak se to jmenuje .Má to takovej ruskej název.

katka

Konecne jsem sepsala nase zazitky z cest. http://sykorovi.blogspot.com/2008_07_01_archive.html

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: