Mongolsko, Čína, Tibet

Přidat nové téma
Po stopách soudce Ti – část druhá
Diskuse k článkům

Je zvláštní o někom napsat, že je naozaj blbeček na základě článku. Ale nic si z toho nedělejte, děláme to denně každý z nás, třeba už když někoho vidíme, aniž s ním třeba promluvíme. O to hezčí je pak překvapení, když nám ta věštba nevyjde a ten člověk blbeček není. A když je, zase se nemusíme trápit, ale můžeme se i ve smutku nad ním radovat, že nám věštba vyšla. Od té doby co jste sem napsal uplynulo hodně vody. V Číně, v Česku kde snad vyměnili prezidenta. V mořích hodně vody neuplynulo. A nebo ano? Ale vy jste evidentně za ten rok potkal nejméně 10000blbečků a nebo i víc. Z některých se dle vaší věštby blbečci vyklubali, z některých ne. A to samé prožívali jistě lidi i v Číně. Jaké to asi tam bylo s těmi procenty, to nikdo neodhadne, tedy nikdo, kdo není ON. Ten, který se to nakonec dozvěděl. Jen nechápu proč ten cestovatel nepočkal na třetí věštbu. Opravdu by mne to zajímalo. Je to zcela nepochopitelné. Když už vyslechl dvě? To nemohl ještě chvilku počkat? Taky si kladu otázku, jestli toho kouzelného dědečka tímto způsobem neurazil. Ale asi to nebyl blbeček a nedal se urazit. Možná že ten cestovatel byl ale nakonec ten, kdo se ukázal být blbečkem. Opravdu, na třetí věštbu nepočká zřejmě blbeček. A nebo ne? Ale my nevíme. Jen nakonec třeba máte pravdu...DanielaN.

Z clanku jsem nadsena.
Privedlo me sem prani zjistit nejake mene verejne detaily o mem oblibenci soudci Ti, kteremu bych,(ac nesouhlasim s mnohozenstvim,byla snad i za Druhou Damu,jen abych se mohla prizivit na jeho vzrusujicim zivote. :-)
Clanek (obe casti clanku) je napsany velmi ctive, autor vskutku oplyva uzasnym vypravecim stylem. Takrka kazda veta je vtipna a ma svoji miniaturni pointu,ktera jeste lepe vyzniva na konci odstavcu diky tomu,jak pan Jakub Horak zachazi s gradaci svych vtipnych postrehu. Hm...opravdu jsem se poucila a hlavne pobavila. Dik Vam za tyto zazitky z cest,Jakube.
Zuzana