HYDRO: Oblíbený magazín s vodáckou tematikou

HYDRO: Oblíbený magazín s vodáckou tematikou

Vodácký magazín HYDRO je jediným českým online i tištěným magazínem s vodáckou tematikou. Pokud jste nadšeným vodním turistou, hledajícím tipy na svá putování u nás a v blízkém zahraničí, určitě je u nás najdete! Pokud rádi raftujete, jistě se u nás o raftingu dočtete. Baví vás divoké peřeje a vysoké vodopády? I pro vás píšeme. Anebo rádi vyrážíte na expediční výpravy do zapadlých koutů světa a nevíte kam příště? Když zalistujete HYDREM určitě na vás nějaký tip vykoukne a ťuknete se do čela – „Že mě to nenapadlo! Tam to bude perfektní“.  Zajímáte se o moderní vodácké disciplíny jako jsou seakajaking, freestyle nebo paddleboarding? Sledujeme pro vás trendy ve vodáckém světě a píšeme i o nich.

Hydro logo

Začínáte jezdit na vodě? Nevíte si rady? I pro vás v HYDRU máme všechny potřebné rady – jak si vybrat vybavení a kde ho pořídit, jak začít pádlovat, technika, záchrana a vše další co je třeba vědět, než se člověk vydá na pořádnou vodu. Když budete chtít vyrazit s partou nebo shánět kolegy, není nic jednoduššího než se mezi vodáky vmísit na našem webu, třeba v HYDROfóru nebo na facebooku. Pokud sháníte informace o vodáckých akcích, které se během roku konají, i ty pro vás sledujeme a pravidelně zveřejňujeme pozvánky a zprávy z akcí.

Pokud rádi píšete a fotíte na svých vodáckých cestách, tak vás určitě rádi přijmeme do široké HYDROrodiny a zveřejníme vaše příspěvky, které samozřejmě honorujeme. Mnoho vodáků, kteří propadli této vášni, je našimi stálými autory a dělí se o své vodácké cesty se stejnými nadšenci.

Obálky Hydra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: