HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Zkušenosti čtenářů

Martina Reitingerová

Dobrý den, Vlaďko, přiletím 19.8.13 do Auckland (terminal I, EK 406 Emirates) ) a dál cestuji v rámci 1 letenky na Nelson (terminal D, NZ 5251, Air NZ)). četla jsem o nějakých autobusech, ale díky přísné kontrole zavazadel se obávám, abych neztratila čas a odletěla v čase do Nelson. Mohla bych moc poprosit o jakékoli info o přestupu v Auckland na Nelson?? :- )

Děkuji moc a budu vděčná za každé info:-) Martina Reitingerová, tlf: 724 509 589

Phoebe a Šárka

Dobrý den, nevím jak začít, tak to napíšu jednoduše. Potřebujeme s mojí maminkou pomoc dostat se na Nový Zéland. Je v tom ovšem háček. Nemáme peníze, neboť jsme nalítli na podvodníky a kvůli tomu už nemáme ani domov. Žijeme teď u kamaráda a zároveň ne… Hledáme ochotného člověka, který by nám zaplatil cestu a kterou bychom mu poté samozřejmě splatili prací. Už nevíme kudy kam. Zde nemůžeme sehnat práci a já nemohu studovat kvůli finančním nedostatkům. Nechceme tu dále žít. Nevím, zda mě pochopíte…ale moc Vás prosím aspoň o radu či kontakt. Děkuji.
Phoebe a Šárka

Dobra rada
Phoebe a Šárka:

Dobra drzost. Kupte si provaz.

yura
Dobra rada:

TAK JDI MAKAT JAKO VSICHNI OSTATNI A VYDELEJ SI NA TU CESTNU NA NZ A NEZEBREJ TU.

Kanec z Aucklandu
Phoebe a Šárka:

Kdyz s mamou roztahnete nohy tak to za Vas zaplatim. Po priletu nic splacet nemusite podminkou je pouze 1x tydne vykourit a spolkonout (to se tyka i maminky). Uz se na Vas tesim a jestli mate zajem dejte vedet a zbytek vyresime pres email.

ondra

Dobrý den ,mohl bych se zeptat celkově kolem Zélandu :kdy tam nejlépe za prací ,klidně zatim sbírání a farma,i když jinak jsem kuchař tak pak popřípadě kuchyn,jak získat a kdy vubec žádat o víza atd děkuji mnohokrát kdyžtak email:ondra.p20@email.cz

Dana Legut

Dobrý den,
 
chtěla bych se informovat na možnost cca měsíčního ubytování na NZ. Nelákají mne hotely, ale spíše krátkodobý pronájem malého RD nebo bytu. Jsme rodina se dvěma dětmi. Mohla by jste mne odkázat příp. říci zda Vaše CK tyto služby rovněž zahrnuje.?
Děkuji

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: