Historický bazar v Tabrizu (Tabriz Historic Bazaar Complex)

Historický bazar v Tabrizu (Tabriz Historic Bazaar Complex)

provincie East Azerbaijan

Tabriz leží na starodávné Hedvábné stezce a jeho rozsáhlý bazar byl odedávna významným místem kulturní výměny i obchodním centrem. Komplex leží ve středu města a skládá se z několika samostatných bazarů, které se vždy specializují na určité zboží. Prosperujícím místem byl již ve 13. století, kdy byl Tabriz hlavním městem safavidského (safíovského) království. Dnes je jedním z příkladů tradičního obchodního a kulturního systému v Iránu.

Zkušenosti čtenářů

david

ahoj tak koukam ze taky jedes na marshal farm , prosimte me se taky ozvali a chteli po me nejake fotky a prilet koncem kvetna jak to probihalo u tebe ?

tony

caukis mi posilali tes ze mam jet 21/5/2014 and 31/5/2014 ale ze mi poslou nejaky vyplnovak behem brezna a dubna abych zaslal fotku atd . napsali todle davam to v google prekladu :-ddd ::::: napis mi pak na meila jak to mas ty meixovancottie@outlook.cz jsem i na facu takze si mne muzes pridat a poekcame fb mam MEIXO VAN COTTIE ::: TAKZE SE UZ KONECNE DOSTAVAM K TOMU CO MI NAPSALI 😀 byly úspěšné při zajišťování prostor na našem seznamu Peter Marshall & Co pro 2014 sklizeň. Nicméně obtíže plodin, počasí a poptávky zákazníků vyžadují pružnost na obou stranách.

 

Ty by měly přijít mezi 21/5/2014 a 31/5/2014.

 

Nemáme žádné pozdní maliny letos, takže očekáváme, že vybírání dokončit přibližně 3. týden v srpnu 2014

                               

 

My se zasláním e-mailu (březen / duben) s pokyny o tom, jak dát své informace a nahrajte své fotografie na naší databázi.

 

Pokud změníte názor o práci zde, nebo se nabídl jinou pozici někde jinde, prosím napište mi a dejte mi vědět, abych vás mohl odstranit z našeho seznamu a nabídnout pozici na někoho jiného.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: