Grand Train Tour of Switzerland s Rogerem Federerem

Grand Train Tour of Switzerland s Rogerem Federerem

Trasa Grand Tour of Switzerland spojuje všechny slavné panoramatické vlaky do jednoho okružního putování a své cestující proveze po nejznámějších památkách země. Každá etapa má svůj jedinečný charakter. Cestující tak mohou na 1 280 kilometrech objevit nejzajímavější místa Švýcarska!

Půvabná města, jako je Lucern, působivé přírodní úkazy, jako jsou Rýnské vodopády, a majestátní hory, jako je Matterhorn a Jungfrau. Jedinečnou cestu vlakem můžete zažít po celý rok a sestavit si ji přesně podle svých představ, co se týče délky trvání a trasy. Chcete poznat, co vše je v ceně? Může to být například úsek z Montreux do Zermattu, který vede od riviéry Ženevského jezera k hoře hor – Matterhornu. Nebo to může být trasa ze Svatého Mořice do Lugana, která vás zavede od ledovců k palmám a jejíž součástí jsou i tratě Rhétské dráhy zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO! Přímořskou stránku Švýcarska poznáte na trase z Curychu do St. Gallenu (přes Schaffhausen), která vede krásnou kopcovitou krajinou směrem k Bodamskému jezeru a pak 40 kilometrů podél jeho břehu.

Roger Federer po svých jedinečných tenisových výkonech sice loni ukončil kariéru vrcholového sportovce, ale i nadále působí jako ambasador Switzerland Tourism. Za poslední dva roky stanovil společně se Switzerland Tourism novou úroveň národní turistické propagace. V žebříčku „YouTube Ads Leaderboard“, který byl představen v rámci Cannes Lions 2022, se film Switzerland Tourism „No one upstages the Grand Tour of Switzerland“ / „Nikdo nepřekoná Grand Tour of Switzerland“, který propaguje Grand Tour of Switzerland společně s hvězdami Rogerem Federerem a Anne Hathaway, umístil na druhém místě – hned za společností Samsung a před společnostmi Omega, Amazon, Netflix a Apple – a stal se tak celosvětově nejúspěšnějším propagačním spotem v oblasti cestovního ruchu. Klip uveřejněný v dubnu 2022 od té doby nasbíral více než 103 milionů zhlédnutí.

Nejširší nabídku průvodců a map Švýcarska (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně a na eshopu KnihyNaHory.cz

KNH

Po spolupráci s Robertem De Nirem v roce 2021 a Anne Hathaway v roce 2022 se ambasador Switzerland Tourism letos opět dočkal záře kamer. Jeho kolegou v kampani pro letošní rok je Trevor Noah, komik, autor bestsellerů, producent a filantrop, který je stejně jako Roger Federer napůl Švýcar a napůl Jihoafričan. Také tým za kamerou je špičkový: spot režíroval Tom Hooper, který v roce 2011 získal
Oscara za film Králova řeč. Spot představuje Švýcarsko jako atraktivní turistickou destinaci se zaměřením na cestování po železnici.

Video s Rogerem Federerem si můžete přehrát níže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: