Festival Slnko na skalách ozáří Slnečné skaly

Festival Slnko na skalách ozáří Slnečné skaly

Druhý zářijový se uskuteční první ročník outdoorového filmového festivalu pod širým nebem Slnko na skalách. Bude se konat 9. – 11. září v kempu Slnečné skaly v Rajeckých Teplicích. Pokud budete mít chuť a čas, rozhodně se na festival zajeďte podívat.

V kempu bude zajištěno občerstvení a velká zásoba guláše. Ti, kteří si donesou vlastní misku a lžičku, dostanou větší porci. Hosté se mohou ubytovat ve vlastních stanech přímo na místě, parkování bude zajištěno v areálu. Vstupné na festival je dobrovolné. Těšit se můžete na spoustu soutěží, her, živou hudbu a zajímavé přednášky.

Lucie HrozováLucie Hrozová

V pátek od 17 hodin bude vystavovat své fotografie Jozef Sádecký, na kytaru zahraje Miloš Slobodník, také se můžete těšit na ledolezkyni Lucii Hrozovou. Uvidíte film Rasti Hatiara Koruna Liptova a 5x Oravaman, můžete si poslechnout prezentaci Vlada Vričana o Ortleru.

Iva SikulováIva Sikulová

Pozvání přijala i Iva Sikulová, která se věnuje skialpinismu a extrémnímu lyžování – už více, než 20 let. Je první ženou, která na lyžích sjela Pallaviciniho kuloár v severní stěně Grossglockneru. Také ma na svém kontě desítky strmých sjezdů v Tatrách, Kyrgystánu a dalších evropských pohořích. Vystoupí se svou prezentací Vášeň pro strmé zjazdy v sobotu od 18:10.

Aktuální info o festivalu najdete na Facebooku Slnko na skalách.

Zkušenosti čtenářů

majo

POZOR !!!!  Údaje sú neaktuálne !!! Sú z minulého roku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: