Festival Cyklocestování láká na povídání o solárních i skládacích kolech nebo handbicích

Festival Cyklocestování láká na povídání o solárních i skládacích kolech nebo handbicích

I letos se v rámci prestižních sportovních veletrhů na brněnském výstavišti uskuteční oblíbený a úspěšný festival Cyklocestování, jehož hosté-promítající nás zavedou do všech koutů světa a společně s nimi budeme putovat v sedle kola, poznávat svět a cestovat.

Jedním z největších lákadel bude letos bezesporu projekce Sváti Božíáka, který jako historicky první Čech úspěšně dokončil legendární transkontinentální závod RAAM. Tahákem bude také promítání lehokolisty Honzy Gally, který na své, solární energií poháněné, tříkolce absolvoval trasu z Francie do Kazachstánu. Opomenout nesmíme promítání handbikeristy Radomíra Krupy z ojedinělé expedice napříč Evropou až na Gibraltar či cestu Moniky a Jiřího Vackových na skládacích kolech přes Jamajku. Dále nebude letos chybět ani sportovec Daniel Polman a cyklocestovatelská rodinka Stillerových a mnozí další.

Všechny přednášky můžete navštívit 9.-10. listopadu 2013 na brněnském Výstavišti v sále Morava. Přesný program a podrobné infromace najdete na www.cyklocestovani.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: