Drogy v Indii: tráva, hašiš všude kam se podíváš

Drogy v Indii: tráva, hašiš všude kam se podíváš

Marihuana je v Indii rozšířená a zejména na severu ji cizincům místní aktivně nabízejí, hlavně v baťůžkářských „ghettech“ jako je Rishikesh nebo Varanasi (čtěte varování na konci této kapitoly). Nejlepší hašiš na světě je prý v severoindickém Manali. Na jih se většinou marihuana i hašiš dovážejí, proto jsou dražší a ne tak kvalitní. Často uvidíte indické sadhu („svaté muže“), jak provádějí „duchovní experimenty“ a pokuřují hašiš. Pláže Goa přitahují docela jinou skladbu cestovatelů než zbytek Indie. Jako i jinde na světě, plážové party a diskotéky jsou dobrým odbytištěm pro „pilulkové drogy“ typu Extáze. Varování: Varanasi je nejsvatější indické město. Rishikesh je zase známý po celém světě jako „hlavní město jógy a meditace“. Věděli jste ale, že ve Varanasi v průměru každý měsíc zmizí dva cizinci? S největší pravděpodobností jsou přepadeni a poté vhozeni do Gangy. V Rishikeshi je zase častým jevem znásilnění, jehož pachateli jsou nezřídka sadhuové, indičtí svatí muži. Když jsme tam byli naposledy, za 14 dnů jsme v novinách četli o dvou případech a nebyly to výjimky. Drogy v těchto případech často hrají úlohu.

Zkušenosti čtenářů

Datadevi

nebylo by lepší nutkavou potřebu psát kompenzovat třeba ryze soukromým deníčkem? Nazvat Benáres batůžkářským ghettem… pardón… co je tohle za blábol? jestli jsou ti cizinci ve Varanásí stejní pošuci jako autor článku, tak je fajn, že zmizeli ještě než stihli vydat cestopis…

čáuQy

Petr

Bože kdo píše takové kraviny ? O ztracných cizincích jsem tedy fakt nevěděl, je ovšem možné, že je s největší pravděpodobností odnesly opice nebo snad mimozemšťané ? Kde bere autor takové informace ?
Kolik cizinců denně  zmizí třeba v New Yorku nebo například v Kardašově Řečici ….to by mne fakt zajímalo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí