HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Vietnam-leden

Jana

Ahoj,rada bych procestovala cely Vietnam (od jihu na sever) v lednu.Ale cetla jsem,ze tam nebyva v tuto dobu priznive pocasi..Jake jsou vase zkusenosti?A jak moc je pocasi nepriznive?

Zkušenosti čtenářů

Jara

Chceš-li jet jako já v lednu, trasa Saigon, Dalat, Nha trang, Hoi an, Hue, Ha long, Sapa, Hanoj tak na 3 týdny: letenka do 25.12. za 15 tis s popl. později 20 tisíc, odhad útraty 15 – 20 tisíc.Vízum online na http://www., paltba na letišti 20 dolarů. Dej vědět, Jara 50 let, Brno.
Vietnam ovlivňují dvě monzumová období, jihozápadní monzum přichází v období od března do září a severovýchodní od října do března.Horký jihozápadní monzum ovlivňuje zejména deltu Mekongu a vietnamské pobřeží až po Danang, seveovýchodní monzum přináší chlad do oblasti severního Vietnamu včetně Sapy, Hanoje,zátoky Halong a podél pobřeží až po Hue. .

Mila

Ahoj, byla jsem ve Vietnamu leden-únor a počasí se mění čím víc na sever, tím větší zima.
V Saigonu a níž po deltě Mekkongu se dá dostat až do Kambodži, stojí za to a je krásně teplo, opalovačka, koupačka….v Hanoi už jako u nás na jaře a nahoře v Sappě déšť a zima, měla jsem v noci na sobě všechno oblečení a teplý spacák.Příště bych to vzala opačně přílet do Hanoe(po naší zimě je tam příjemně) a dolů za teplem, odlet ze Saigonu.
Pokud budeš chtít něco ještě vědět, napiš.

Jiří Zajíc

Ahoj,
pokud budeš mít zájem o nějaké informace, případně budeš-li potřebovat pomoc přímo ve Vietnamu tak se podívej na moje stránky. http://www.vietnamtravel.cz. Tam najdeš mj. i kontakt na můj Skype apod. Ahoj Jirka

Jara
Jiří Zajíc:

JSME ZPÁTKY, LET + VÍZA 20 500,-, POBYT 3 TÝDNY STRAVA S UBYTOVÁNÍM A VÝLETY, DOPRAVOU PŘIŠLA NA 11 000,- KČ OD MEKONGU PO SA PA.JSOU TAM SMĚŠNÉ CENY – OBĚD 20-50KČ, UBYTOVÁNÍ 150-200KČ. KDO SE CHCETE NECHAT OKRÁST, TAK CESTOVKY A JIM PODOBNÍ TO NABÍZÍ OD 70 000,- KČ COŽ JE NEHORÁZNÉ. JE TO BEZPROBLÉMOVÁ ZEMĚ, DÁ SE DOMLUVIT ANGLICKY A PÍPADNĚ POMŮŽE TUŽKA A PAPÍR….

jirka p
Jara:

ahoj stoprocentně souhlasim s jarou ja jsem ve vietnamu po druhe mam ho docela procestovany a nestalo semi ani jednou že bych mel jen trochu strach z mistnich a jak už bylo řečeno v diskusi vic jak přijatelne ceny všem Vietnam doporučuji je to učineny raj pohybuji se v nha trang a okoli kdyby jel nekdo okolo tak se stavte zajdem na pivo jirka p

PepaS

Ahoj Jano,
minuly tyden jsme se vratili z Vietnamu.
Od Nha Trangu na sever ted prsi a je celkem chladno. Odletali jsem v utery z Hanoje a bylo tam 14 stupnu. na jihu je krasne.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: