HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko, noční vlak na sever

HanaZ

Ahoj, prosím, nevíte, jestli na stránce: www.railway.co.th je možné objednat jízdenku? Chtěli bychom z BKK do Chiang mai nočním vlakem a zpět, Mockrát děkuji.
Hanka

Zkušenosti čtenářů

Pavel2

ano, bez problému – dají se koupit ale jenom v 1. třídě a v 2. s aircon (což je hodně zbytečné a drahé). ale pokud chceš mít jistotu, nebo chceš vyjet rovnou z BKK a nemáš čas si je koupit na místě (alespoň několik dní dopředu), tak toho využij.

Jana
Pavel2:

potřebovala bych poradit s rezervací jízdenek na vlak z BKK do Chiang mai, rezervace na oficiálních webovkách http://www.railway.co.th nefungují a agentury, které rezervaci nabízejí, si účtují nehorázné přirážky. Díky za radu!

Vitek

Loni na jaře mi na pokladně tvrdili, že na sever lůžkové vozy s větrákem již nejezdí, měli jen aircon. (Na jih fan měli) Zase tak drahé to není, Bangkok-ChiangMai kolem 700 THB lůžko ve 2. aircon, pokud si dobře pamatuji. Samozřejmě autobus je levnější, ale přiznejme si – za 400 Kč můžes celou noc ležet a pohodlně spát, nebo za 300 Kč pojedeš stejně dlouhou dobu a budeš sedět v autobuse. Já si za to pohodlí tu stovku klidně připlatím.

Pravda je, že lůžka je třeba objednat předem, nemusí být

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: