Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Thajsko-listopad 2010

Alice

Ahoj, hledám partáka na cestování po Thajsku cca na měsíc. Na listopad jsou letenky jen za 12 300,- a navíc je to i vhodná doba vzhledem k počasí. Je mi 36 let.

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Cau Alice, taky premyslim Thajsku, mas nejakou konkretni predstavu cesty? Ozvi se spis mailem.

Geroo

Ahoj Alice,

myslis, ze bych Te mohl poprosit o radu, kde sehnat takhle levne letenky.

Dik moc

Zbygo

Chtěla bys dát Thajsko (zpáteční do 13 tisíc) na Leden? To bych určitě jel, 38 let.

myska
Zbygo:

ahoj,ak mas zaujem tak by som sa pridala na to thajsko na januar,je mi 35,presla som si juznu ameriku sama minulu zimu takze skusenosti mam.potesi ak sa ozves.peace

Zbygo
myska:

Zájem mám obrovský, nějaké zkušenosti taky (střední amerika minulou zimu, rovníková Afrika tuto zimu 🙂 ) Ke Thajsku bych přidal i Laos – je tam pěkná příroda. Program bychom si ušili společně na míru. Rád bych jel s fajn lidičkama, veselýma, podnikavýma, zažít nějaké dobrodrůžo. Můžeme se prosím spojit přes e-mail: [email protected]

Petrula
Zbygo:

čau. Máš zhruba představu, na kolik by to vyšlo? Měla bych v plánu tak měsíc, můžu od půlky října do půlky listopadu. Petra – 33

Zbygo
Petrula:

Čtyři týdny za 30 tisíc včetně letenek, letí se ale v půli ledna. Když, tak piš na mejl výše uvedený.

Martina
Zbygo:

Na které adrese jste našli tak levné letenky? Přemýšlíme o unoru, březnu….díky M.

Martina
Zbygo:

Na které adrese jste našli tak levné letenky? Přemýšlíme o unoru, březnu….díky M.

Stana

Ahojte ,kdo uvažujete o dovolené v Thajsku v době prosinec-únor na jakoukoliv dlouhou dobu spojte se s námi jsme již bezva parta která nekrmý cestovky,ale užíváme si pobyt dle vlastního programu.Pomůžeme Vám zajistit letenky i ubytování a program a nebojte nechcem žádné peníze vše si zaplatí každý sám na místě.Nebojte se ozvat at´nám to úžasné Thajsko nespolknou rusové je to opravdu nádherná země.Těší se Stána aJirka

Jitka
Stana:

ahoj, jaká je tak předpokládaná cena? díky JK

Hanka
Stana:

Ahojte, já plánuju cestu se svým mužem listopad-únor 2011, máme rádi partu príma nekonfliktních lidí, můžem si napsat mail.Hanka

veronika

Kamarádky (55 a 47 let) hledají další zájemce na cestu do Thajska na 2-4 týdny v lednu/únor 2011.
[email protected]

Eva

Ahoj, plánuji Thajsko cca 12/12 až 6/1, chce se někdo přidat? Reakce pls na mail.

Monika

Ahoj Alice,
prilitam do Hong Kong 11/4 a pak planuji 3 mesice cestovat po
SE Asii. Jsem sama,37 a rada bych se pridala jestli hledas company.
Ozvi se. Monika

Zbygo
Monika:

Dvě holky a jeden kluk (31, 35, 38) cestují Thajsko-Laos v termínech 13.1. – 7.2. Chce se někdo přidat? [email protected]

Jan

Vlezeme se všichni vůbec do té JV Asie? Haha, jen si dělám srandu, bude nás tam skutečně hodně, tak pak můžeme dát nějakou českou párty a sdělit dojmy. Tak jo, potkáme se tam!!!! Jo, a budeme se k sobě hlásit, nebo budeme dělat, že ani Češi nejsme, hahahahaha.

ota
Jan:

tak k tobě se fakt hlásit nebudeme ha ha ha, ne myslim to vážně

Tom

Připravuju si výlet do Thajska s batohem. Vlakem,autobusm,pěšky. Tak na 2 měsíce. Na vánoce bych chtěl bejt doma.Takže asi tak 20.10.2011-20.12.2011 Přidá se někdo? Je mi 61,ale to neni tak podstatné.Ozvi se a probereme to.

jarda
Tom:

Zdravim ozvi se na [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: