Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Prace na Maledivach

Michaela

Zdravim vsechny tulaky a prosim vas o radu.Chtela bych jet pracovne na Maledivy a chci se zeptat,jestli mate nekdo tuhle zkusenost.Popripade, jestli nevite neco o vizech,pracovnim povoleni,platech nebo levnych letenkach.Proste vsechno,co by mi mohlo nejakym zpusobem pomoct.
Diky

Zkušenosti čtenářů

Bob

Hlavně je otázka, co tam chceš dělat.Nejběžnější je divemaster, instruktor potápění
Většina základen jsou PADI, potřebuješ co nejvíce řečí a nějakou praxi – budeš psát maily na základny a jedna se časem chytí. Povolení ti pak jistě zařídí ona.
Nebo delegátka velké cestovky, jinak skoro nechápu, co by jsi tam dělala.

Jana

Ahoj,
máte prosím někdo zkušenost s ubytováním mimo hotel, jestli je něco takového na Maledivách vůbec možné? Chtěli bychom si odskočit ze Srí Lanky na Maledivy, ale ceny pro batůžkáře jsou kapku unreal…..

DHD
Jana:

Ahoj,
spi ve stanu.Majitelé ubytoven to neradi vidí,ale co zmohou?Maximálně si postavíš stan o kus dál.Nebo se pokus přespat za menší poplatek u místních.

Lucik
Jana:

Ahojte,v pripade prace v resortu apod.mate nekdo zkusenosti v vyrizovanim pracovnich viz v CR? Vsude ctu ze prodlouzeni je mozne na 90 dni..ale co tak pul roku?

Lucik
Jana:

Ahoj Jani,my jsme na Maledivach byli a ubytovani si nasli paradni..od 2010 se da bydlet v apartmanech na lokalnich ostrovech..mame zkusenost jen s jednim a to pres kamosku…vsechno k tomu najdes na http://www.maledivy-levne.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: