HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Pojištění

Katka

Ahoj,můžete mi prosím poradit s výši pojistné částky za lečebné výlohy? Mám pojištění od Generali, 1 700 000 na lečebné výlohy, myslíte, že je nutné se do Thajska připojistit, tj, na cástku 3 OOO OOO? Vsude mi rikaji neco jineho a nepodařilo se mi vygooglit ceny v Thajsku, hlavně jde o případný letecký převoz do ČR. Neplánuji tam nic vysoce rizikového. Díky moc. K.

Zkušenosti čtenářů

Renáta

Milá Katko, znáš to. Zákon schválnosti. My, když vyjíždíme, raději volíme to nejvyšší pojištění, dle země to vychází cca 30-50,-Kč za den. Nevím, na jak dlouho cestuješ, ale vždy se vyplatí mít jistotu. Dnes se ve světě pořád něco děje, sopky, zemětřesení, povodně … Nešetřila bych. To je můj názor.
Připojišťuji vše, i zpoždění zavazadel. Tentokrát jsem to chtěl vypustit, ale pak jsem si řekla NE. No a co se stalo, kufry doletěly později. Kupodívu mi pojišťovna zaplatila bez okolků vynaložený nocleh a jídlo.

Sabina
Renáta:

Zdravim,
mohli byste poradit, kde se dobře nechat pojistit? Chystám se na půl roku do Thajska, šetřit na pojištění na úkor kvality nechci, ale částky kolem 10-14 tis. už mi přijdou docela dost =(
Pěknou nabídku jsem našla u „evropské“ pojištovny. Máte s nimi někdo zkušenost nebo s jinými pojišťovnami na cesty mimo Evropu?
Díky za každou radu 😉

Libor
Sabina:

Ahoj, určitě je dobré srovnat nabídky více pojišťoven. Já jsem si nedávno sjednal cestovní pojištění na celý rok (tj. 365 dni v kuse) pro SVĚT na 3 miliony, a mám to u České pojišťovny za cenu 3600,- (Varianta s připojištěním zavazadel, odpovědnosti za škodu, úp, stojí u nich 4.200,-) Nabízejí i variantu pro 6 mil., ale cenu nevim. Je potřeba ale zajít na jejich pobočku, protože přes web dávají několikanásobně vyšší cenu.

V tvém případě ta částka pojištění bude nižší, když jedeš na půl roku.

Ať se daří.

Gabina

zkuste CSOB pojistovnu, ktera nabizi cest. pojisteni na cely rok v kuse za cca 8100 Kc.a pokud budete dele nez pul roku mimo CR, odhlaste si zdravotni.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: