HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Indonésie – prosba o pomoc s harmonogramem

Martin

Ahoj,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc s harmonogramem cesty. Dne 20.8. přílet do Jakarty, 15.9. odlet z Jakarty domů. Zřejmě 4 osoby.

Chceme navštívit: Jáva – Bali – Lombok – Flores – Rinca nebo Komodo.

Požadavky:
1/ chceme na Bali nakoupit řezbářské výrobky (na památku), takže Bali asi bude chcít zahrnout až jako jednu z posledních destinací (abychom výrobky nemuseli tahat celou dovolenou s sebou)
2/ nevíme, zda naštívit raději Flores nebo Sulawesi? Flores je asi super výchozí pozice pro Rincu/Komodo?
3/ chceme zkombinovat památky a podívanou a koupání
4/ rovnoměrně čas rzprostřít mezi všechny destinace, včetně přejezdů/přeletů

Takže bych chtěl požádat všechny, co něco takového za necelý měsíc absolvovali, aby nám pomohli s harmonogramem (včetně druhů dopravy), ať už můžeme např. zabookovat vnitrostátní lety, atd.

P.S: prosím včetně leteckých společností, přepravních společností, atd.

Díky moc za pomoc.

Zkušenosti čtenářů

Tereza

Ahoj,
nedávno jsem se vrátila z podobného výletu, absolvovaly jsme ve 3 týdnech Bali-Lombok-Gili Islands-Sumbawa-Flores-Rinca a zpet a zpetne bych (i na základě zkušeností ostatních lidí, co jsme potkaly) to vyřešila radši rovnou přeletem na Flores a pak až se vracet na místo zpátecní letenky.Uz jen kvuli tomu nákupu suvenýrů na Bali… Jména leteckých společností není podle mě třeba řešit, stejně člověk prostě vezme to nejlevnější,co mu nabídnou.Každopádně na varany doporučuju spíš Rinču (je to jen 2 hodiny lodí z Floresu a jesteru je tam vic a staci to jako vylet na jeden den)
Pokud máte chut na nejaky liduprazdny krasny ostruvky u Floresu, tak doporucuju ostrov KANAWA (zarizuje jedna spolecnost na ulici v Labuanbajo) a predevsim SERAYA (zarizuje restaurace GARDENA,taktez v Labuanbajo) oba ostrovy jsou za 200,-Kc na noc i s odvozem a snidani a je to fakt bajo!:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: