HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Do Thajska

Vašek

Chci procestovat Thajsko,Laos a Kambodžu, kdy budu muset některé přesuny řešit z důvodu uspory času letecky. Dočetl jsem se, že domácí přelety v Thajsku dělá společnost air andaman. Ale jejich stránky airandaman.com nefungují. Máte někdo skušenosti s nimi, nebo poradíte jak na to.Dále máte někdo zkušenosti s leteckou vnitrostátní dopravou v Laosu a Kambodži? Díky Vašek

Zkušenosti čtenářů

Petr

V březnu jsme na vnitrostátní let (Phuket>Bangkok) použili Air Asia a v pohodě, i co se cen při včasném zabookování a úhradě týče.

Honza

Jednoznačně nejlepší Air Asia. letěl jsem s nima několikrát a pokaždé naprosto v pohodě.A přesně jak ti píše Petr. Zabukovat co nejdřív a letíš skoro zadara.

Vašek
Honza:

Dik díval jsem se na jejich stranky, ale budu potreba směr z Chiang Mai do Mae Hong. V LP píšou, že spojení letecky je, ale u koho? Na strankach air asia, Thai airwalys nebo Bangkok airways nic v objednání letu není.

jitka

Chystám se do Thajska, spíš na SZ (přiletím do Bangkoku), je lepší si vzít eura, us dolary nebo prostě kartu, případně kombinovat? A kde v Bangkoku je nejlepší vyměnit peníze? Díky.

Honza
jitka:

Bral bych kartu a vybiral z bankomatu, je to nejjednodussi (nejlepsi kurzy ma Visa od AXY). Za vyber si ale thajska banka nauctuje 150THB.

Lucka
jitka:

Jitko, kdy letis? Ja uz 18.4. budu tam do 26.5. s prestavkou v Kambodzi. Vezmu si nejake dolary a zbytek si vyberu na miste z bankomatu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: