HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Co bude s Libyjí po smrti Kaddáfího?

Co bude s Libyjí po smrti Kaddáfího?

LIBYE: Kaddáfí pohřben. Co bude s Libyjí po jeho smrti?

Svržený diktátor Muammar Kaddáfí vládl Libyji skoro 42 let. Po měsících ukrývání ho nakonec povstalecký lid vypátral a zabil. Zatímco bylo jeho tělo konečně pohřbeno na tajné místo v poušti, vyvstává stále více a více otázek: 

Je smrt Kaddáfího definitivním koncem války?

Kdy budou moct turisté začít jezdit do Libye?

Otevře se země modernímu světu a kultuře?

Podělte se s námi o vaše tipy.

Zkušenosti čtenářů

Martin K.

Myslím, že pokud v zemi nenastane chaos a nevraživost mezi opozičními stranami, Západ rád pomůže s obnovou země (za přístupy k ropě). Pak si i nová vláda určitě uvědomí potřebu dalších příjmů do státní pokladny … zkrátka myslím, že to nebude dlouho trvat a do Libye budou směřovat ty nejluxusnější cestovky.

David

V Libyi jsem byl před několika lety a je to velmi krásná země. Má dlouhé a na mnoha místech velmi hezké mořské pobřeží – očekávám, že pokud v zemi bude klid, tak se sem mohou nahrnout masy evropských plážových turistů.
V zemi jsou i zajímavé antické památky a samozřejmě neuvěřitelné krásná a překvapivě i pestrá poušť (napočítal jsem tam tehdy asi 20 „druhů“ pouště – každá byla úplně jiná).

RYTMUS

řekl bych že hovno ma med na hlavě a proto ho bolí pysky ale jinak vzkaz pro tych libijskych povstalcov- SI ZABÍÍÍL

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: