Cestujete nalehko? Batoh na cesty může mít spoustu vychytávek

Cestujete nalehko? Batoh na cesty může mít spoustu vychytávek

Rádi cestujete pouze s příručním zavazadlem a nalehko? Nezapomeňte zvolit takové, aby bylo dostatečně odolné a s ideálními rozměry. Tipem může být cestovní brašna/batoh Carry-On od Lowe Alpine.

Pokud stále ještě hledáte nejvhodnější příruční zavazadlo na cesty, zkuste zvážit kompaktní brašnu od firmy Lowe Alpine. AT Carry-on 45 a její odlehčená sestřička Lightflite Carry-on 45 vás určitě nezklamou.

Proč zvolit Lowe Alpine Carry-on?

  • IDEÁLNÍ ROZMĚR. Velikost 55 x 35 x 25 cm splňuje požadavky většiny leteckých společností na maximální rozměr palubního zavazadla.
  • DVOJÍ POUŽITÍ. Dá se použít jako cestovní taška s popruhem přes rameno, ale díky skrývatelným ramenním popruhům jej snadno změníte na pohodlný batoh. (viz foto níže)
  • MINIMÁLNÍ HMOTNOST. Odlehčená verze Lightflite Carry-On 45 váží pouhých 800 g, čehož je dosaženo použitím odlišné, velmi lehké tkaniny svršku a absencí velké polstrované kapsy na notebook, kterou disponuje standardní verze AT Carry-On 45.
  • BEZPEČNOSTNÍ ZIPY. Obrovskou výhodou jsou speciální bezpečnostní YKK „tamperproof“ zipy. Díky dvojitým zubům je není možné násilně nebo nenápadně otevřít. Co na to kapsáři v Peru nebo Maroku? (viz foto níže)
  • DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA. Třešničkou na dortu je fakt, že Lowe Alpine skutečně poskytuje na všechny své výrobky doživotní záruku na materiálové vady švů, zipů i použitých textilií.
  • Pokud ještě váháte, jaké cestovní zavazadlo zvolit, zkuste si prohlédnout fotografie produktů. Jejich jednoduchý design bez přehnaných barev z nich dělá univerzální pomocníky pro vaše cesty.

O Lowe Alpine

Je tomu právě 50 let, co známý horolezec Jeff Lowe z amerického Colorada se svými bratry Gregem a Mikem rozjel malou výrobu vybavení do hor. Zklamáni kvalitou vybavení, které se tehdy dalo pořídit, se rozhodli vytvořit a nabídnout lepší produkty, které by uspokojili jejich náročné požadavky.

V roce 1967 jsme vyrobili batoh, který navždy změnil pohled na pohyb v horách. “Expedition” byl světově první batoh s vnitřní výztuhou, která dělá batoh lehčím, pevnějším a usnadňuje jeho nošení. Toto vylepšení se stalo standardem všech současných batohů. I po padesáti letech trávíme všechen čas tím, co milujeme – navrhováním nejlepších batohů na světě. Zabalte se s naší padesátiletou zkušeností.

Zabalte se s naší padesátiletou zkušeností.

Zkušenosti čtenářů

Jackie

Alpine Lowe je super znacka! Ja vlastni tento https://www.precisshop.cz/batoh-lowe-alpine-axiom-5-manaslu-65-75-black.html a velka spokojenost a doporucuju vsem.

Dana

Vypadá opravdu prakticky, ale pro mě je moc malý. Tenthle mi přijde lepší http://www.precisshop.cz/stredni-batohy/batoh-lowe-alpine-airzone-trek-nd-35-aubergine–au/ ale je pravda, že já nelétám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: