Časopis Svět běhu

Časopis Svět běhu

JAK ZÍSKAT ČASOPIS SVĚT BĚHU?

VÝHODNÉ PŘEDPLATNÉ ZA 289 Kč – časopis vám bude doručen přímo do schránky

SLOVENSKO

Předpladné za 12,80 EUR / rok

CO NAJDETE V ČASOPISE SVĚT BĚHU?

 • 4x ročně porce kvalitního obsahu.

 • Rady k tréninku, výživě, regeneraci od odborníků … nebudeme psát rychlokvašné články typu „7 rad, jak běhat rychleji“. Kvalita obsahu je pro nás zásadní, nechceme čtenářům servírovat 100 povrchních stran. V roce 2018 budeme pravidelně v každém čísle přinášet rady expertů

 • Tipy na unikatní běžecké trasy a závody u nás i v zahraničí, protože běhat v krásné přírodě a krásné atmosféře je nádherné.

 • Nezávislé testy běžeckého vybavení.

 • Rozhovory se zajímavými běžkyněmi a bežci.

VÝHODY PRO PŘEDPLATITELE

 • Doručení časopisu do schránky
 • 2x ročně 16 STRAN NAVÍC pouze pro předplatitele
 • STARTOVNÉ NA PRESTIŽNÍ DOMÁCÍ ZÁVODY ZDARMA (v minulosti např. Kbelská desítka, Krajský půlmaraton Plzeňského kraje, Velká Kunratická, RunCzech, ad.) pro předplatitele, kteří projeví zájem. Nedostane se vždy pochopitelně na všechny zájemce, proto „vyhrávají“ ti, kdo jako první odpoví na náš informační email.
 • STARTOVNÉ NA PRESTIŽNÍ ZAHRANIČNÍ ZÁVODY (Malofatranská stovka, Hahlici Trail, Venice Halfmarathon, Corsa della Bora Trail, Pirin Ultra ad.) pro předplatitele, kteří projeví zájem jako první v odpovědi na náš infomail.
 • 3 POUKAZY NA PLNOU FYZIOTERAPII V HODNOTĚ 800 Kč v ordinaci Fyziokinesis.cz pro předplatitele, kteří projeví zájem jako první.
 • 5 POUKAZŮ NA SPORTOVNÍ PROHLÍDKU V HODNOTĚ 2500 Kč v ordinace Vital Praha (www.vital-praha.cz) pro předplatitele, kteří projeví zájem jako první.
 • Zvýhodněné VSTUPNÉ NA BĚŽECKÝ PROGRAM FESTIVALU OBZORY
 • A snažíme se vyhledávat další výhody …

SPOLUPRACUJEME

ČSOSČeský svaz orientančích sportů se bude podílet na obsahu časopisu články ze světa orientačního běhu. Orientační běh je v České republice velmi oblíbený druh běhu, který běžce dostane do přírody a změstná nejen nohy, ale především také mysl.

CZSAČeská skyrunningová asociace se zabývá podporou a rozvojem skyrunningu v ČR. Jejím členem se může stát každý, kdo miluje běh a rychlý pohyb v horách a má zájem se účastnit běžeckých závodů ve skyrunningu nejen v ČR, ale také v zahraničí. Každodročně také vyhlašuje svůj vlastní žebříček vítězů a sestavuje reprezentační tým pro zahraniční závody.

KDY ČASOPIS VYCHÁZÍ?

Časopis vychází 4x ročně (březen, květen, září, listopad).

OHLASY ČTENÁŘŮ

běžec Radim

Ahoj, včera mi přišlo první vydání časopisu Svět běhu a jsem opravdu milé překvapen. Je vidět, že to opravdu píší samotní běžci. Moc se mi líbí článek o psychické přípravě na závody, pak běžecké desatero i tréninkové plány na 10 km, článek o tejpování. Vše je přehledné, srozumitelné a hlavně je tam minimum reklamy na oblečení a obuv, což se mi líbí. Chápu, že nějaká reklama být musí, aby se to zaplatilo, ale držte to na minimu. Jestli můžu poprosit, v příštím vydání zda by mohl být tréninkový plán na mých oblíbených 5 km. Moc děkuji za tento časopis a přeji Vám všem hodně běžeckých i redaktorských úspěchu v roce 2018. Už se těším na další vydání. S přátelským pozdravem běžec Radim.

běžec Jirka

Dobrý den, chci vám moc poděkovat za váš časopis. Dneska jsem ho konečně sehnal v našem malém městečku a je to víc než poučné čtení. Jsem velmi mile překvapen, opravdu velmi! Děkuju!

INFORMACE PRO INZERENTY

Kontakt pro inzerci: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: