BRUSSELS AIRLINES: Nový přírůstek do rodiny ikonických letadel a nově i lety do Valencie

BRUSSELS AIRLINES: Nový přírůstek do rodiny ikonických letadel a nově i lety do Valencie

BRUSSELS AIRLINES: Nový přírůstek do rodiny ikonických letadel a nově i lety do Valencie

Společnost Brussels Airlines odhalila další, v pořadí již šestý, přírůstek do rodiny ikonických letadel – tentokrát je to Bruegel, unikátní letadlo inspirované slavným renesančním malířem Bruegelem Elderem. Do své sítě navíc přidává Valencii.

Na realizaci ikonického letadla Bruegel se podíleli dva současní belgičtí umělci Jos de Gruyter & Harald Thys. Přestože toto umělecké duo a Bruegela odděluje 450 let, sdílejí způsob, jakým pozorují skutečný svět, lidi, krajiny a zvyky. Kromě toho jsou všichni belgičtí krajané a právě Belgie je jim významným inspiračním zdrojem.

Výsledkem 19denního uměleckého snažení je 37 metrů dlouhý Airbus A320, jehož trup se z obou stran vyznačuje zcela odlišným designem. Vzhledem k velmi vysoké úrovni detailů se jedná o nejkomplexnější letadlo, jaké kdy bylo vyrobeno.

Ikonické letadlo Bruegel představuje bohatou historii umění v Belgii a je pouze součástí celého projektu na podporu vlámských mistrů v letech 2019 a 2020. S Hi Belgium Pass můžete letět ze 48 evropských měst do Bruselu, neomezeně jezdit vlakem po belgických městech a navštívit množství kulturních zajímavostí zdarma, včetně výstav a sbírek vlámských mistrů ve Vlámsku a Bruselu.

Brussels Airlines nově bude nabízet i španělskou Valencii

Na přelomu února 2020 zahájí Brussels Airlines lety do Valencie ve Španělsku, která je klíčovou destinací a která v rozsáhlém evropském portfoliu společnosti Brussels Airlines stále chyběla.

Do přístavního města na jihovýchodním pobřeží Španělska, které je současně třetím největším městem ve Španělsku a je známé svým jedinečným dědictvím starobylých památek a kulturních zajímavostí, což z něj činí jednu z nejoblíbenějších turistických destinací ve Španělsku, od února příštího roku zahájí Brussels Airlines čtyři týdenní lety – v pondělí, středu, pátek a neděli.

Letenky můžete již nyní kupovat na www.brusselsairlines.com.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: