Zveme vás do Brna na veletrh GO – REGIONTOUR 2018!

Zveme vás do Brna na veletrh GO – REGIONTOUR 2018!

Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou největší národní prezentací cestovního ruchu v ČR.

Veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály. Jedná se onejvětší prezentaci průmyslu cestovního ruchu s akcentem na regiony ve střední Evropě.V roce 2018 se odehraje už 28. ročník.

Veletrh REGIONTOUR je hlavní prezentační platformou platformou potenciálu cestovního ruchu v regionech České republiky. Je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu. Účastní se jej klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů. V roce 2018 se odehraje už 27. ročník.

Souběžně s veletrhy se koná Festival krajových specialit a regionální potraviny  RegFoodFest, mezinárodní soutěž Gastro Junior Brno 2018 – Bidfood Cup a GO KAMERA – festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací. Více informací najdete na www.regiontour.cz.

Na co se můžete těšit?

Extrémní gastronomie: Nebojte se experimentovat v jídle. Zkuste cvrčka nebo krokodýla

Jak chutná štíří lízátko, je hadí maso tuhé a odkud pochází nejsmradlavější ovoce na světě? Odpovědi na tyto i další otázky má Milan Václavík. Cestovat po světě a poznávat tak extrémní gastronomii začal před lety. Hmyzu se věnuje od roku 2011, předtím brněnský vyučený kuchař pracoval v Rakousku a Anglii. Nebude chybět na veletrzích cestovního ruchu 18. až 21 ledna 2018 na brněnském výstavišti.

Hra s chutí: užijte si degustace luxusních brněnských restaurací, unikátní drinky či kuchařskou show

Na veletrzích cestovního ruchu si i pochutnáte. Souběžně se totiž tradičně odehraje festival krajovýchspecialit a regionální potravinyREGFOODFEST. Gastronomický festival nabídne speciality z různých českých a moravských krajů, ale také ze zahraničních kuchyní. Uprostřed festivalového pavilonu vyroste také bar, kde se budou podávat unikátní drinky s příběhem. Kdo by si chtěl ještě více pochutnat, je mu k dispozici degustační menu od deseti luxusních brněnských restaurací. A s chutí budou kouzlit také studenti oborů kuchař, cukrář a číšník. Ti budou soutěžit v rámci 24. ročníku mezinárodní soutěže Gastro Junior Brno 2018 – Bidfood Cup.

Novodobí nomádi míří na brněnské výstaviště

Velkým tahákem lednových veletrhů GO a Regiontour a hlavně festivalového pavilonu F bude projekt Nomádi. Rozhodně jste o seriálu zpravodajského portálu Lidovky.cz už slyšeli. V lednu budete mít možnost se s některými dobrodruhy, kteří po celém světě cestují na vlastní pěst, v nezvyklých vozech a často po neobvyklých místech planety, setkat osobně.

Královna marmelád Blanka Miflaitová představí svůj život na úpatí Marmolady

Marmolada a marmeláda, úsměvné spojení. A kouzlo nechtěného. Pod horu v Dolomitech se totiž přestěhovala „královna marmelád“ Blanka Milfaitová. A míní tam zůstat, s manželem na úpatí Marmolady koupili pozemky a velký kemp. Svůj božský kout země přijedou představit!

Užijte si krásy Česka. Které vybrat, poradí všechny kraje na veletrhu Regiontour

Procestovali jste už přímořské oblasti, zažili dobrodružství i poznávací výlety v cizině a nechce se vám za příští dovolenkovou destinací jezdit daleko? Zůstaňte v Česku. Všechny kraje České republiky nabízejí nespočet krásných míst, atraktivních cykloturistických, pěších a památkových tras nebo zajímavé akce či festivaly.

GO A REGIONTOUR 2018 – Veletrhy cestovního ruchu

Místo konání: Veletrhy Brno

Termín: 18. – 21. 1. 2018, první den patří odborníkům

Vstupné: rodina 280 korun, základní vstupenka 180 korun (lze koupit výhodněji online)

Více informací: www.regiontour.cz

Vyhrajte zájezd na Mauritius

Krásné pláže, báječné koupání a potápění, nádherná příroda, delikatesy a sluníčko. Co víc si přát. Všechno jmenované najdete na Mauritius. A pokud přijdete na veletrhy GO a Regiontour a cestovatelský festival GO Kamera, můžete do tohoto ráje jet zadarmo. Stačí si zasoutěžit a zkusit odpovědět na záludnou otázku: Kolik kávových zrnek je v balení kávy BWINDI ORPHANS expozice CK Livingstone v pavilonu P? Tipování začíná 18. ledna a končí v 16 hodin 21. ledna.

V rámci veletrhů se můžete zapojit i do dalších soutěží. Více zjistíte na www.regiontour.cz.

Zkušenosti čtenářů

chenchao

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: