Stručný průvodce

Co by vám nemělo uniknout: Fiji Museum, tržiště Suva Municipal Market, trek v deštném pralese Colo-i-Suva Forest Park , hinduistický chrám Sri Shiva Subramanivy Swami Temple a národní park National Heritage Park na ostrově Viti Levu a národní park Bouma National Heritage Park na ostrově Taveuni.

Cestopisy z Fidži

Souostroví Fidži může být pro někoho skutečným zhmotněním ráje na zemi – teplé modré moře, bílé pláže, palmové háje, to vše na pozadí strmých vulkánů, pokrytých zelenou džunglí. Navíc tady najdete skvělé podmínky k potápění a dalším aktivitám. Trekking v některých hornatých oblastech bude jistě také nezapomenutelným zážitkem, stejně jako návštěva odlehlých domorodých vesnic (Bukoja) s jejich původním způsobem života a kulturou.

Zátoka Opunohu, Moorea, Polynésie

Pokud se věnujete trekkingu jsou zde nádherné scenérie v oblasti Namosi Highlands,  kolem Nadarivatu, Navia a Nakauvadre Range nebo Koroyanitu National Heritage Park. Přečtěte si také zkušenosti našich cestovatelů v sekci cestopisy z Fidži.

Zajímavosti z Fidži

Největší fidžijské ostrovy jsou Viti Levu, Vanua Levu a Taveuni. Na ostrově Viti Levu, kde se nachází i hlavní město Suva jsou  výborné podmínky pro vodní sporty jako potápění, surfing a jachting. Vnitrozemí je poměrně hornaté, proto jsou zde ideální trasy pro trekking. Nachází se zde nejvyšší hora Mt. Tomanivi s nadmořskou výškou 1 323 m.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: