HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

ROZHOVOR: Koloběžkař Marek Jelínek říká: Prostě pokud chceš žít, tak žij a neseď doma
Aktuality

Na koloběžce už procestoval celou Jižní Ameriku, jeho loňská cesta, během které jsme s Markem udělali rozhovor, byla dlouhá 9000 km a vedla skrz naskrz Asií.

TOP 10: neobvyklé skvosty moderní architektury je možné nalézt po celém světě

TOP 10: neobvyklé skvosty moderní architektury je možné nalézt po celém světě

Architektonické skvosty tvoří panorámata řady měst a i za nimi se vyplatí cestovat do vzdálených koutů naší planety. Lidé po celém světě vytvořili budovy, které stojí zato vidět.

Průvodce po Singapuru: Co stihnout během stopoveru

Průvodce po Singapuru: Co stihnout během stopoveru

Přestupujete cestou do jihovýchodní Asie v Singapuru? Naplánujte si zde pár dní pauzu a prozkoumejte město! Přečtěte si průvodce s tipy, co v Singapuru vidět a zažít!

Za květy a vůněmi Singapuru do Národních botanických zahrad aneb místo, které nesmíte vynechat

Existenci botanických zahrad si v Singapuru uvědomíte hned po příletu na místní mezinárodní letiště Changi.

Singapur – asijský tygr ve spárech pokroku

Singapur – asijský tygr ve spárech pokroku

Singapore – Lví město – pro mnohé z nás už samotný název tohoto městského ostrovního státu při jižním okraji Malajského poloostrova zní exoticky a voní dálkou a neznámem. Jedna z mých cest, tentokrát s cestovní kanceláří Livingstone, mi umožnila se těchto dálek dotknout, přivonět k místnímu životu a ochutnat jeho svody.

SINGAPUR: Obsáhlý průvodce městem

SINGAPUR: Obsáhlý průvodce městem

Stravování, ubytování, nakupování, doprava nebo noční život. Skvělé a osvědčené tipy na návštěvu Singapuru najdete v tomto podrobném průvodci městem.