HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Utajený trekový ráj a klenot pro všechny milovníky hor najdete na Reunionu

Utajený trekový ráj a klenot pro všechny milovníky hor najdete na Reunionu

„A kde to je?“ zní otázka na nadšené vyprávění o naší plánované cestě. Malý ostrůvek uprostřed Indického oceánu je totiž pro řadu Evropanů (a dokonce i některých Francouzů, ačkoli je Reunion francouzským zámořským departmentem) velkou neznámou.

Réunion – přírodní klenot Indického oceánu

Réunion – přírodní klenot Indického oceánu

Bez ohledu na délku pobytu vám jedna návštěva Réunionu nebude stačit. Neznám snad nikoho, kdo by se sem nechtěl vrátit. Na tomto ostrově sopečného původu se totiž příroda doslova vyřádila.

Za tajemstvím reunionské vanilky: první umělé opylení je odkazem otroků

Za tajemstvím reunionské vanilky: první umělé opylení je odkazem otroků

Cesta za tajemstvím voňavého pokladu exotického Reunionu nás zavede na rodinnou farmu na severu ostrova. V místní továrničce nás zasvětí do pěstování pravé bourbonské vanilky.

Réunion: Outdoorové cestování v Indickém oceánu

Réunion: Outdoorové cestování v Indickém oceánu

Ostrov Réunion leží v Indickém oceánu poblíž Madagaskaru v souostroví Maskarény. Díky jedinečné přírodě se sem vydávají dobrodruhové z celého světa.

Poznejte exotické ostrovy Mauricius a Réunion s cestovní kanceláří Go2

Poznejte exotické ostrovy Mauricius a Réunion s cestovní kanceláří Go2

Mauricius je proslulý plážemi a luxusními hotelovými komplexy. To ale není zdaleka vše, co tento malý ostrov v Indickém oceánu nabízí! A co teprve sousední Réunion!