Vydejte se za unikátním zážitkem do porcelánové manufaktury v německé Míšni

Vydejte se za unikátním zážitkem do porcelánové manufaktury v německé Míšni

Přijměte přivítání do první porcelánové manufaktury v Evropě. Od svého založení stojí porcelánová manufaktura v Míšni „MEISSEN“ za výjimečným zpracováním a nejvyššími standardy kvality.

Zažijte v jejich ukázkové dílně výrobu světoznámého míšeňského porcelánu, objevte historii a obdivujte jedinečná umělecká díla v muzeu Míšeňské porcelánové nadace. Nechte se inspirovat v jednom z jejich obchodů a završte svou návštěvu kulinářským potěšením v kavárně & restauraci Meissen.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

Zažijte Vánoce v míšeňském domě „HAUS MEISSEN“

Hosté, kteří se rozhodnou vyrazit do Míšeňské porcelánky, se tam budou moci již druhý adventní víkend naladit do skvělé vánoční nálady. Oba dva dny pro ně bude otevřen vánoční trh v míšeňském domě „HAUS MEISSEN“, kde pro ně budou připraveny za krásné vánoční atmosféry různé ukázky míšeňským řemeslníků.

Jen si to představte: Saské manufaktury prezentují různé řemeslné výrobky a kavárna & restaurace Meissen vám servíruje regionální vánoční speciality, jako například míšeňské vánoční štoly či speciální svařené víno. V tomto předvánočním období navíc nabízí obchody mnoho zimních produktů, mezi nimiž nechybí ani zajímavá kombinace vánočních čokolád. Můžete tam získat inspiraci a zakoupit výborný vánoční dárek.

Návštěva vánočního trhu je po oba dva dny zdarma!

Dospělí si vyzkouší šikovnost svých rukou na seminářích s pralinkami a děti si pod odborným vedením vyrobí své čokoládové tyčinky nebo ozdobí vánoční cukroví. V muzeu Míšeňské porcelánové nadace pak můžete zažít doslova vánoční poklady v několika pohádkových prohlídkových trasách.

Spojte svoji návštěvu Míšeňské porcelánové manufaktury s prohlídkou do ukázkové dílny. Prohlídka s audio průvodcem v českém jazyce se koná každých 30 minut. Cena je 10 EUR pro dospělého a snížené vstupné činí 6 EUR, rodina zaplatí 23 EUR. Není třeba se předem registrovat.

Náš tip: Adventní večeře v restauraci Meissen, 7. prosince 2019 v 18:30 hodin

Na začátku prosince vás Míšeňská porcelánka MEISSEN zve na exkluzivní večeři v zážitkovém světě v Míšni. Speciálně pro tento večer se pod vedením míšeňského šéfkuchaře připravuje slavnostní pětichodové jídlo, inspirované klasickými sezónními pokrmy a speciálními produkty z regionu. Všechna jídla se podávají v historických prostorách manufaktury, a tím zajišťují společně s aperitivem a živou hudbou slavnostní rámec této adventní večeře. Ke konci večera si mohou návštěvníci prohlédnout některou z probíhajících výstav či využít otevřeného míšeňského obchůdku k nakoupení vánočních dárků. Každý host také dostane malou pozornost od porcelánové manufaktury v Míšni.

Chtěli bychom Vás poprosit, abyste dostatečně včas provedli rezervaci, po dohodě je možné zařídit také vegetariánské menu.

Cena: 109 EUR za osobu – v ceně je aperitiv, tříchodové menu, víno, dezert, espresso a také speciální dárek od míšeňské porcelánky.

germany travel

Organizace GermanyTravel podporuje Německo jakožto atraktivní a rozmanitou destinaci a prosazuje jej jako turistický cíl již více než 60 let. Mezi její aktivity patří například vývoj nových marketingových strategií založených na konkrétních tématech, akcích a zajímavostech, usiluje o zvýšení objemu turistické dopravy nebo příjmu cizích měn.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: