TRAVEL LIFE: Letní číslo je v tisku! Objednejte si ho co nejdříve v rámci předplatného za 129 Kč/ rok

TRAVEL LIFE: Letní číslo je v tisku! Objednejte si ho co nejdříve v rámci předplatného za 129 Kč/ rok

foto: Pavel Svoboda Na letní dovolenou si přibalte čtení z 12 destinací – mezi všemi doporučuji článek o putování jižním Marokem, tibetským Ladakhem, mezi chrámy barmského Baganu, po ostrovech Polynésie i hornatou džunglí Réunionu. V Evropě dostanete praktické tipy co vidět a zažít při cestách po chorvatské Istrii, alpském Chamonix, středomořské Maltě a podíváme se i na víkendovku do Petrohradu a Českého Středohoří. V rozhovorech si popovídáme o podnikání na Novém Zélandu a Petr Juračka nám poví o létání s dronem.

Pokud chcete stihnout první číslo pohodlně do schránky, objednejte si předplatné do 15. 6. 2019.

Na každém článku se podílí vždy nejméně dva spoluautoři, kteří popisované místo dobře znají a kteří mají procestováno mnoho dalších míst světa a dokážou srovnávat. Zásadně používáme jen reálné fotky a nikoliv retušované a přibarvované fotky z fotobank. Zásadně se také vyhýbáme plytkým polobulvárním článkům typu „5 nejkrásnějších pláží Karibiku“. Rádi bychom, aby vám TRAVEL LIFE sloužil jako trvanlivá inspirace na cesty.

Výhody předplatitelů

Spolu s časopisem získáte spoustu dalších výhod:

  1. 4x ročně cestovatelský časopis přímo do schránky
  2. 2x ročně 16 stran navíc s články zaměřenými na aktivní cestování (dostanou jen předplatitelé)
  3. Každý předplatitel může získat některý z hodnotných zážitkových dárků pro dvě osoby. Rozdělovat je budeme těm předplatitelům, kteří projeví zájem. Nedostane se vždy pochopitelně na všechny zájemce, proto „vyhrávají“ ti, kdo jako první odpoví na náš informační email. Mezi dárky budou např.:

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: