Soutěž určená všem cestovatelům a amatérským filmařům vyhlašuje svůj 23. ročník

Soutěž určená všem cestovatelům a amatérským filmařům vyhlašuje svůj 23. ročník

Soutěž krátkých filmů Okem dobrodruha určená všem neprofesionálním filmařům vyhlašuje svůj 23. ročník. O první cenu, kterou je tradiční soška „Rajbasáka“ zhotovenou ze železa a vápence – symbolů železářských a vápenických tradic Moravské krasu, budou zápolit krátké filmy do 15 minut s tématem cestování.

Ty nejlepší filmy vybere odborná porota v čele s tvůrcem Janem Popelkou, dokumentaristou Mirkem Náplavou nebo mořeplavcem Richardem Konkolským.

Tvůrci krátkých snímků mohou do filmů zpracovat materiály ze svých expedic, letních putování nebo dovolených. Žánrově soutěž není nijak omezená.

Vybrané filmy budou moct shlédnout návštěvníci festivalu Rajbas 2024 od 15. listopadu do 17. listopadu 2024. Součástí projekce 15.11. bude také komentář poroty. Tvůrci tak mohou získat cennou zpětnou vazbu.

Své snímky mohou autoři posílat na úložiště až do 13. 10. 2024. Všechny podrobnosti spolu s přihláškou najdou zájemci na https://2024.festival-rajbas.cz/aktuality/ a https://2024.festival-rajbas.cz/okem-dobrodruha/.

Kontakt: Alena Žákovská, + 420 724 995 976, ok************@fe*************.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: