SOUTĚŽ: Festival Rajbas pořádá fotosoutěž s nejzajímavějšími letními momenty

SOUTĚŽ: Festival Rajbas pořádá fotosoutěž s nejzajímavějšími letními momenty

Kdy jindy vzpomínat na letní zážitky, než během deštivých podzimních dní. Pokud se stejně tak jako my probíráte fotkami z dovolené, vyberte tu nejzajímavější a zapojte se do soutěže s festivalem Rajbas. Můžete vyhrát třeba akční outdoorovou kameru, která se na dokumentování dalších výprav bude jistě hodit!

Každý už jsme si někdy řekli WAU, a to nejen na svých cestách po cizích krajinách, ale i v naší vlasti. Spousta z nás se tento okamžik pokusila zachytit svým fotoaparátem. Hlavní turistická sezóna se chýlí ke konci. A právě nyní je ten správný čas ponořit se do svých WAU vzpomínek a fotografických archivů a vybrat ty nejpovedenější a nejoriginálnější fotografie. Zbývá totiž poslední dny, kdy můžete svými zdokumentovanými okamžiky přispět do naší fotosoutěže a stát se jedním z výherců akčních kamer NiceBoy. Tato soutěž je pořádána v rámci festivalu Rajbas, který se koná každoročně na konci listopadu v Blansku, zde také budou ty nejpovedenější kousky vystaveny a oceněny. Účastníci festivalu pak ozhodnou svými hlasy o udělení Ceny diváků. Odborná porota rozhodne u udělení cen za nejlepší tři snímky a ty odmění následovně:

1. místo – Sportovní kamera NiceBoy VEGA 4K s dálkovým ovládáním, poukaz na fotopráce, kniha

2. místo – Sportovní kamera NiceBoy VEGA+, poukaz na fotopráce, kniha

3. místo – Sportovní kamera NiceBoy VEGA, poukaz na fotopráce, kniha

Cena diváků – Turistický batoh LOAP Pisang 30L, poukaz na fotopráce, kniha 

Porota si vyhrazuje právo udělit i více cen např. za fotografii nejvtipnější, nejdramatičtější apod. Své soutěžní snímky můžete posílat e-mailem na adresu: [email protected]. Každá fotografie musí mít uveden název, místo fotografování, jméno a příjmení autora, kontakt, případně nějaký popisek. Uzávěrka je 31.10.2016. Více informací v pravidlech.

Zapojte se do fotosoutěžeZapojte se do fotosoutěže

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: