Šachový vlak: Vydejte se na cestu Evropou a čas si kraťte šachovým turnajem

Šachový vlak: Vydejte se na cestu Evropou a čas si kraťte šachovým turnajem

Všichni známe nekonečné a ubíjející hodiny v letadle, v autě či v autobuse, kdy si nemůžeme ani pořádně protáhnout nohy, natož se projít a dát si něco dobrého k jídlu. Protivnou cestu přetrpíme jen proto, že jsme přesvědčeni, že cíl naší cesty za to stojí.

Šachový vlak vyjíždí v pátek 12. října v 10 hodin dopoledne z hlavního nádraží v Praze, postupně dojede do Drážďan, Vratislavi, Piešťan a Vídně a v úterý 16. října se zase vrátí do Prahy. Jeho pasažěři mohou v něm odehrát třinácti kolový šachový turnaj (zúčastní se ho naprostí amatéři a mezinárodní velmistři) a odpoledne a večer budou vždy mít volno na prohlídky měst.

Krásná krajina a dobrodružství nemusí na cestovatele čekat jen na druhém konci planety a samotná cesta dopravními prostředky může být zábavná a příjemná. Můžete se o tom přesvědčit právě v Šachovém vlaku, který pořádá občanské sdružení Pražská šachová společnost ve spolupráci s Českými drahami. Přihlásit do vlaku se může každý. Buď e-mailem na [email protected], nebo vyplněním registračního formuláře na webu, kde najdete i další informace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: