S Ural Airlines z Prahy do Jekatěrinburgu, Nižního Novgorodu, Čeljabinska a ještě dále

S Ural Airlines z Prahy do Jekatěrinburgu, Nižního Novgorodu, Čeljabinska a ještě dále

Jedna z největších ruských leteckých společností – Ural Airlines už více než 15 let spojuje Prahu s hlavním městem Uralu – Jekatěrinburgem. První let do Prahy z Jekatěrinburgu uskutečnila letecká společnost v roce 1998, jednalo se o charterový let. O dva roky později již začala společnost Ural Airlines pravidelně přepravovat cestující z České republiky do Ruska a zpět.

Kromě toho více než 10 let spolupracuje společnost Ural Airlines s Českým národním dopravcem České aerolinie. Toto partnerství poskytuje cestujícím obou leteckých společností větší flexibilitu při plánování cest z jiných evropských letišť do Ruska a zpět. Dnes Ural Airlines provozuje pravidelné přímé lety z České republiky do Jekatěrinburgu, Nižního Novgorodu a Čeljabinska. Mimochodem, lety do Čeljabinska představují novinku v letovém plánu na rok 2014. Celoroční lety na trase Prahy – Čeljabinsk se uskutečňují každou sobotu. Letecká společnost navíc zvýšila frekvenci letů na trase Praha – Nižnij Novgorod, létá nyní dvakrát týdně (středa, sobota).

Pokračujte z Ruska dále

Společnost Ural Airlines provozuje rozsáhlou síť linek odlétajících z Jekatěrinburgu, Čeljabinska a Nižního Novgorodu, a to do Ruska i do zahraničí. Vhodný letový plán umožňuje cestujícím využívat návazné lety při cestování dále na východ, například do Číny. Z Jekatěrinburgu odlétá pravidelná přímá linka do Pekingu třikrát týdně (úterý, čtvrtek, neděle). Čas odletu z Jekatěrinburgu do Pekingu vhodně koresponduje s časem příletu letadla z Prahy.

Kromě toho společnost Ural Airlines provozuje pravidelné lety z Jekatěrinburgu do srdce Sibiře – města Irkutsk, který je věhlasný svou staletou historií, tradicemi a národním koloritem. Irkutsk je rovněž zajímavý tím, že se ze všech velkých ruských měst nachází nejblíže trasy k jezeru Bajkal. Turisté přijíždějící z Prahy do Nižního Novgorodu mohou dále pokračovat do Dušanbe, a z Čeljabinska – do Taškentu. Nebo mohou čeští cestovatelé využít pozemní dopravu (autem nebo vlakem) a přepravit se z Čeljabinska do Kurganu, Magnitogorska, Kustanaje nebo Ufy.

Cena záleží na době rezervace

Konkrétně pro cestující přilétající do Ruska z České republiky připravila letecká společnost nové dva tarify pro dlouhodobou rezervaci letů: 1) pro rezervaci více než 60 dnů před odletem; 2) pro rezervaci více než 30 dnů a méně než 60 dnů před datem odletu. Čím dříve si zajistíte letenku, tím více ušetříte. Tak například za zpáteční letenku z Prahy do Jekatěrinburgu, Čeljabinska nebo Nižního Novgorodu při nákupu více než 2 měsíce před odletem zaplatíte již od 6 221 Kč. Cena letenky zakoupené více než 30 dní a méně než 60 dnů před datem odletu je od 7 530 Kč.

Letecká společnost Ural Airlines je na evropském trhu známá jako spolehlivý dopravce, poskytující služby v souladu s mezinárodními normami jakosti. Celá letecká flotila sestává z letadel Airbus A320, společnost je certifikována podle standardů IOSA. Technický servis letadel se provádí podle normy EASA Part 145, která platí v Evropě. Letecká společnost má své vlastní zastoupení v České republice – v Praze na Letišti Václava Havla a rovněž kancelář v centru města. Pracovníci zastoupení hovoří několika jazyky: česky, rusky a anglicky a pomáhají zákazníkům letecké společnosti řešit veškeré problémy, například při výměně letenky, přepravě cestujících se zdravotním postižením, objednávání speciálních pokrmů atd. Kromě toho dopravce nabízí cestujícím vysoce kvalitní služby a plnohodnotnou business třídu s pohodlnými křesly a chutným jídlem během letu.

Více podrobností se můžete dozvědět na oficiálních internetových stránkách zástupce letecké společnosti v Praze www.eastwest.aero.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: