S Ohlala Deals od Air France a Dream Deals od KLM můžete letět do více než 90 destinací s výraznou slevou

S Ohlala Deals od Air France a Dream Deals od KLM můžete letět do více než 90 destinací s výraznou slevou

Na konci srpna odstartovala podzimní kampaň společností Air France a KLM zaměřená na více než 90 destinací ze všech kontinentů, a to s prodejem letenek do 14. září 2016 a možnými odlety až do 30. června 2017.

Klíčové a podporované destinace jsou New York, Paříž, Punta Cana (Dominikánská republika) a Šanghaj. U Air France je podzimní kampaň vedená pod názvem Ohlala Deals a u KLM se s těmito zvýhodněnými nabídkami setkáte pod názvem Dream Deals.

Některé ze zvýhodněných cen jsou:

  • Paříž od  2599 Kč
  • Šanghaj: od 11 349 Kč
  • New York: od 13 580 Kč
  • Punta Cana: od 17 899 Kč

Kdo je AIR FRANCE KLM?

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.

Air France – KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách určených pro chytré telefony. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: