Profil: CK V-tour

Profil: CK V-tour

Shrnutí: Aktivní outdoorová dovolená v malých skupinkách s ostřílenými profesionály

Kam jezdí: Sportovně laděné programy do hor, zejména Alpy. Dále také expedice do Ekvádoru, Íránu, Kyrgyzstánu, Ugandy, Maroka, Arménie, Turecka, Bolívie, Venezuely a další.

Jakým stylem jezdí: Absence nočních přejezdů je základním předpokladem pro to, abychom do Alp přijeli odpočatí, v psychické i fyzické pohodě pro bezpečné absolvování sportovního programu. Cestujeme komfortními mikrobusy pro 9 osob, což také zkracuje dojezdový čas do cílových lokalit. Pro ty, kteří rádi cestují sami, nabízíme i možnost vlastní dopravy.

Co nabízí: Široká škála destinací a náročností jednotlivých akcí zaručuje pestrý výběr pro všechny klienty. Na své si přijdou jak zájemci o pohodovou dovolenou, naprostí začátečníci, kterým jsou určeny naše kurzy, tak i ostřílení experti hledající výzvy v podobě náročných treků či výstupů. Nesmíme opomenout ani zájezdy pro rodiče s dětmi.

Co umí nejlépe: Výstupů na Alpské vrcholy (Gran Paradiso, Grossglockner, Dachstein, Matterhorn, Mont Blanc, Ortler, Wildspitze, Gerlachovský štít, atd.) a světové vrcholy (Ararat, Cotopaxi, Chimborazo, Damávand , Karakol Peak, Margherita Peak, Jebel Toubkal a další).

Náš pocit: Profesionální tým spolu s kvalifikovanými průvodci a vůdci tvoří jádro CK V-tour. Láska k horám a k pohybu na všechny možné způsoby je to, co je spojuje se všemi lidmi podobné krevní skupiny. Organizované zájezdy jsou však pouze jednou fazetou z jejich rozmanité činnosti. Pro individuální cestovatele a horolezce je již po léta cestovní kancelář V-tour místem, kde si mohou rychle a výhodně zařídit členství a pojištění Alpenverein, stejně jako zajistit mapy Alp anebo vypůjčit oudoorové vybavení jak pro letní tak i pro zimní aktivity.

Sídlo: Brno, Údolní 57

Web: www.v-tour.cz

Jakou máte zkušenost s CK V-tour vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: