Profil: CK MUNDO

Profil: CK MUNDO

Shrnutí: Outdoorová, aktivní cestovka, se kterou jezdí lidé mladí věkem nebo duchem

Kam jezdí: Celá Evropa (Island, severské země, celý Balkán, Francie, Španělsko, Sicílie, Gruzie, Arménie, východní Evropa), ale také Srí Lanka, Vietnam, Maroko, Omán, Indie, Izrael, Tanzanie, Kuba, Patagonie nebo Nepál.

Jakým stylem jezdí: Aktivní turistika, poznávací zájezdy s turistikou a čím dál více také exotika. Důraz klade na kvalitu programu a zkušené průvodce. Neubytovává své klienty v přehnaném luxusu, ale v jednoduchých hotelech, penzionech nebo kempech – a tomu také odpovídají velmi příznivé ceny.

Co umí nejlépe: Island a další severské země, Albánie a celkově Balkán, Tanzanie, Madagaskar, Maroko a Azorské ostrovy.

Počet klientů: cca 2000 klientů ročně

Náš pocit: Příjemná menší CK, která cílí na pohodové lidi („mladé duchem“). Majitel Petr Želiezko má zájezdy pod železnou kontrolou a rád se dobře baví… a s ním i klienti CK Mundo.

Sídlo: Hradec Králové

Web: www.Mundo.cz

Jakou máte zkušenost s CK Mundo vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Zkušenosti čtenářů

Blanka Štalzerová

S CK Mundo jsme cestovali v letošním roce na Kostariku. Měli jsme štěstí, že jsme poznali při cestě i majitele Petra Želiazka. Celá cesta proběhla k naší naprosté spokojenosti. A přestože nejsme mladí, bohužel :-), užívali jsme si ve vzácné shodě i s ostatními cestovateli zážitky i společné chvíle dobrodružství. Měli jsme možnost srovnat tyto průvodce i s ostatními průvodci jiných a známých RK, a CK Mundo vyšlo vítězně na jedničku s hvězdičkou. Díky a co je nejvíc, s touto CK pojedeme určitě znovu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: